Liga a IV a de Fotbal

Seria Est

C.S. Portul Constanta C.S. Eforie 1-0 (0-0) a marcat Craciun Nicusor in minutul 90+2. La juniori: 3-0 neprezentare.
Aurora 23 August C.F.R. Constanta 2-3 (0-2) pentru gazde a marcat Balteanu Viorel in minutele 86, 90+3, iar pentru oaspeti au marcat: Stefan Iuliu Stefan in minutul 10, Asan Ergut in minutul 28, Contu Gabriel in minutul 83. La juniori: 0-7.
Vulturii Cazino Constanta Victoria Cumpana 3-1 (1-1) pentru gazde au marcat: Feizula Senis in minutul 26, Ferenti Radu in minutul 55, Mustafa Ghiocan in minutul 88, iar pentru oaspeti a marcat Serban Alex in minutul 7. La juniori: 6-2.
A.S. Cogealac C.S.O. Ovidiu 2-1 (1-0) pentru gazde a marcat
Anghel Georgian in minutele 27, 65, iar pentru oaspeti a marcat Dulan Robert in minutul 56. La juniori: 1-3.
Sparta Techirghiol Viitorul Pecineaga 1-4 (1-2) pentru gazde a marcat Stan Ionut in minutul 20, iar pentru oaspeti au marcat: Calagi Dinca in minutele 35, 69, Banoti Stere in minutul 39, Posteuca Ionel in minutul 89. La juniori: 2-5.

Seria Vest

Gloria Baneasa C.S. Mihail Kogalniceanu 2-1 (0-1) pentru gazde au marcat: Sivriu Dan in minutul 62, Arau Cristian in minutul 86, iar pentru oaspeti a marcat Gheorghe Georgian in minutul 27 (autogol). La juniori: 3-0 neprezentare.
Recolta Nicolae Balcescu C.S. Carvan Lipnita 4-0 (1-0) au marcat: Purcea Costi in minutul 20, Toma Daniel in minutul 70, Calcan Lucian in minutul 90, Ciobanuc Ionut in minutul 90+1. La juniori: 3-0 lipsa viza medicala. Delegatul echipei oaspete a modificat cu pixul data vizei medicale aflata pe tabelul jucatorilor de juniori. Viza data de medicul sportiv Dumitru Gheorghe era valabila pana la data de 08.10.2012, aceasta fiind modificata cu data de 28.11.2012.
Danubius Rasova Perla Murfatlar 1-0 (1-0) a marcat Tugui Alexandru in minutul 3 (autogol). La juniori: 1-3.
Carsium Hirsova C.S.S. Medgidia 3-1 (1-0) pentru gazde au marcat: Ion Sorin in minutul 36, Sterian Denis in minutul 59, Vana Marius in minutul 70, iar pentru oaspeti a marcat Barbu Gheorghe in minutul 75. La juniori: 3-5.
Tineretul Valea Dacilor CS Cernavoda 1-2 (1-2) pentru gazde a marcat Bodilcu Florin in minutul 24, iar pentru oaspeti au marcat: Rusu George in minutul 6, Rizea Razvan in minutul 31. La juniori: 1-14.

1 CS Mihail Kogalniceanu 14 13 0 1 74-15 39p +18
2 Perla Murfatlar 14 8 3 3 44-17 27p +3
3 Gloria Baneasa 13 7 3 3 36-25 24p +6
4 Danubius Rasova 13 8 0 5 31-21 24p +3
5 CS Cernavoda 14 7 3 4 30-20 24p +6
6 CSS Medgidia 14 7 2 5 37-29 23p +2
7 Stiinta Poarta Alba 13 6 2 5 24-30 20p -1
8 Carsium Hirsova 14 5 1 8 23-47 16p -8