Fotbal Liga a IV a

Seria EST

Sparta Techirghiol – C.S.O. Ovidiu 2-2 (1-2) – pentru gazde au marcat: Bitu Elvis in minutul 11, Curmemet Erdal in minutul 81, iar pentru oaspeti a marcat Lupu Vasile in minutele 28, 42. La juniori: 0-1.
C.S. Agigea – C.S. II Eforie 0-2 (0-1) – au marcat: Neacsu Marius in minutul 21, Bambergher Ion in minutul 85. La juniori: 0-3 – lipsa asistenta medicala.
Cariocas Constanta – Gloria Albesti 2-2 (0-2) – pentru gazde au marcat: Pripoi Iancu in minutul 72, Brzecu Mitus in minutul 75, iar pentru oaspeti au marcat: Mocanu Vasile in minutul 10, Filip Stefan in minutul 36. La juniori: 2-2.
G.S.I.B. Mangalia – A.S. Cogealac 5-1 (2-0) – pentru gazde au marcat: Grosu Dorn in minutul 19, Dimoftei Vasile in minutul 37, Alexandru Lucian in minutul 51, Grigore Catalin in minutul 82, Ilie Ionut in minutul 90, iar pentru oaspeti a marcat Caprita Ionel in minutul 78. La juniori: 3-0 – neprezentare.
Victoria Cumpana – International Pecineaga 1-1 (0-1) – pentru gazde a marcat Bobina Bogdan in minutul 34, iar pentru oaspeti a marcat Mocanu Vasilica in minutul 78. La juniori: 3-1.
Aurora 23 August – Portul Constanta 0-9 (0-4) – au marcat: Cealacu Cosmin in minutele 30, 31, 79, Tigau Stefan in minutul 34, Radu Ionut in minutele 38, 73, Maciuca Ionut in minutele 85, 87, Geambasu Cristian in minutul 90. La juniori: 0-8.

Seria VEST

A.S. Carvan – Stiinta Poarta Alba 2-0 (0-0) – a marcat Magureanu Ionut in minutele 65, 90. La juniori: 0-1.
Sport Prim Oltina – Gloria Baneasa 1-4 (0-1) – pentru gazde a marcat Culea Stelica in minutul 57, iar pentru oaspeti au marcat: Curt Florin in minutele 19, 68, 75, Ceti Cristian in minutul 69. La juniori: 1-3.
Carsium Harsova – Axiopolis Sp. Cernavoda 1-2 (0-2) – pentru gazde a marcat Radulescu Robert in minutul 60, iar pentru oaspeti au marcat: Metcher Marian in minutul 34, Tudor Radu in minutul 37. La juniori: 0-2.
Danubius Rasova – C.S. Mihail Kogalniceanu 1-1 (1-1) – pentru gazde a marcat Bibica Constantin in minutul 43, iar pentru oaspeti a marcat Lache Florin in minutul 7. La juniori: 0-0.
C.S. Pestera – Dacia Mircea Voda 2-1 (0-1) – pentru gazde au marcat: Mitu Claudiu in minutul 73, Badea Mihai in minutul 86, iar pentru oaspeti a marcat Ciobanuc Ionut in minutul 12. La juniori: 4-2.