Fotbal Liga a IV a

16 Noiembrie 2010, Bogdan Chirita

Seria VEST

A.S. Carvan – Gloria Baneasa 0-1 (0-1) – a marcat Cotabita Cristian in minutul 26. La juniori: 1-3.
Sport Prim Oltina – C.S. Mihail Kogalniceanu 1-3 (1-1) – pentru gazde a marcat Culea Stelica in minutul 30, iar pentru oaspeti au marcat: Colciu Constantin in minutul 34, Ilascu Laurentiu in minutele 73, 87. La juniori: 4-3.
C.S. Pestera – Axiopolis Sp. Cernavoda 1-0 (1-0) – a marcat Daniel Piron in minutul 2. La juniori: 0-3.
Carsium Harsova – Danubius Rasova 3-0 (2-0) – au marcat: Gavrila Viorel in minutul 33, Iordan Stefan in minutul 37, Irinescu Alexandru in minutul 49. La juniori: 1-0.
Perla Murfatlar – Dacia Mircea Voda 2-2 (2-1) – pentru gazde au marcat: Nae Marian in minutul 20, Condrea Titel in minutul 43, iar pentru oaspeti au marcat: Pena Vasile in minutul 37, Funda Dumitru in minutul 90+1. La juniori: 3-2.

Seria EST

G.S.I.B. Mangalia – Aurora 23 August 8-0 (3-0) – au marcat: Manoila Valentin in minutul 18, Grosu Dorin in minutele 32, 56, 63, Ilie Ionut in minutele 38, 81, Dimoftei Vasile in minutul 84, Dutu Bogdan in minutul 87. La juniori: 4-1.

C.S. Agigea – Gloria Albesti 2-1 (1-1) – pentru gazde a marcat Armencea Radu in minutele 25, 64, iar pentru oaspeti a marcat Petcu Nicolae in minutul 23. La juniori: 3-3.

Sparta Techirghiol – Portul Constanta 2-4 (1-4) – pentru gazde au marcat: Curtmemet Erdal in minutul 44, Olarita Ilie in minutul 80, iar pentru oaspeti au marcat: Radu Madalin in minutele 5, 43, Angelis Anastasis in minutul 18, Cealtcu Cosmin in minutul 23. La juniori: 2-2.

Victoria Cumpana – C.S.O. Ovidiu 3-1 (1-0) – pentru gazde au marcat: Lemnaru Lucian in minutul 30, Voicu Alin in minutul 55, Mocanu Vasilica in minutul86, iar pentru oaspeti a marcat Dulan Robert in minutul 89. La juiori: 4-1.

Cariocas Constanta – A.S. Cogelac 0-1 (0-1) – a marcat Olar Stefanel in minutul 31. La juniori: 1-1.

Intenational Pecineaga – C.S. II Eforie 2-2 (1-1) – pentru gazde au marcat: Nan Florin in minutul 3, Olaru Iulian in minutul 90, iar pentru oaspeti au marcat: Gavriluta Lucian in minutul 27, Neacsu Marius in minutul 47. La juniori: 14-0.