Fotbal Liga a IV a

Seria Est
Cariocas Constanta C.S.O. Ovidiu se joaca miercuri 29.09.2010, ora 15.00
Sparta Techrghiol C.S. II Eforie 1-2 (0-1) pentru gazde a marcat Curmemet Erdal in minutul 90, iar pentru oaspeti au marcat: Manea Marian in minutul 45, Buciumeata Bogdan in minutul 86. La juniori 6-1.
C.S. Agigea International Pecineaga 1-0 (1-0) a marcat Manea Ion in minutul 37. La juniori 0-8.
Aurora 23 August Gloria Albesti 0-6 (0-4) au marcat: Filip stefan in minutele 4, 45, Anghel Petre in minutul 7, Marin Lucian in minutul 11, Petcu Nicolae in minutul 46, Mocanu Vasile in minutul 87. La juniori 5-0.
G.S.I.B. Mangalia Victoria Cumpana 3-1 (1-0) pentru gazde au marcat: Alexandru Lucian in minutul 36, Grosu Dorin in minutul 56, Dimaftei Vasile in minutul 73, iar pentru oaspeti a marcat Covaliuc Alex in minutul 77. La juniori 8-1.
A.S. Cogealac Portul Constanta 1-1 (1-0) pentru gazde a marcat Olar stefanel in minutul 30, iar pentru oaspeti a marcat Zanguropol Nicola in minutul 70. La juniori 2-0.

Seria Vest
C.S. Pestera Gloria Baneasa 4-3 (2-1) pentru gazde au marcat: Piron Daniel in minutele 24, 40, 90+2, Anuta Eugen in minutul 66, iar pentru oaspeti au marcat: Arau Cristian in minutele 34, 52, Mitea Sorin in minutul 65. La juniori 3-2.
Perla Murfatlar stiinta Poarta Alba 5-2 (2-1).
Carsium Harsova A.S. Carvan 1-2 (1-0) pentru gazde a marcat Biziac Ionut in minutul 1, iar pentru oaspeti a marcat Anghel Enache in minutele 65, 90+1. La juniori 7-4.
Danubius Rasova Dacia Mircea Voda 0-2 (0-2) au marcat: Ciobanuc Ionut in minutul 16, Ciobanu Vasile in minutul 17. La juniori 1-1.
Axiopolis Sp. Cernavoda C.S. Mihail Kogalniceanu 0-0 (0-0). La juniori 4-0.