Fotbal Liga a IV a

15 Noiembrie 2011, Bogdan Chirita

Seria VEST

C.S. Pestera Steaua Sperantei Silistea 2-1 (0-1) pentru gazde au marcat: Funda Dumitru in minutul 72, Anghe Petrica in minutul 87, iar pentru ospeti a marcat Siminiceanu Daniel in minutul 10. La juniori: 9-0.
Sport Prim Oltina C.S. Mihail Kogalniceanu 4-3 (3-2) pentru gazde au marcat: Ghergic Iulian in minutul 5, Placinta Gabriel in minutul 8, Filip Stefan in minutul 29, Anghel Petre in minutul 86, iar pentru oaspeti au marcat: Treznea Ioan in minutul 9, Olar Stefanel in minutul 39, Ciobanu Ionut in minutul 71. La juniori: 2-2.
Gloria Baneasa Carsium Harsova 3-3 (2-1) pentru gazde au marcat: Arau Cristian in minutul 19, Pamfilov Laurentiu in minutul 42 (autogol), Covaciu Ionel in minutul 77, iar pentru oaspeti a marcat Pastea Marian in minutele 37, 61, 90. La juniori: 3-0 (neprezentare).
C.S. Carvan Lipnita C.S. Cernavoda 1-0 (1-0) a marcat Geileanu Mihai in minutul 33. La juniori: 0-3 (lipsa asistenta medicala).
Perla Murftlar Dacia Mircea Voda 4-0 (1-0) au marcat: Mustafa Dogan in minutul 26, Bondrea Titel in minutul 55, Canciulescu Adrian in minutul 77, Pascal Valentin in minutul 82. La juniori: 9-1.
Vulturii Cazino Constanta Stiinta Poarta Alba 3-1 (2-1) pentru gazde a marcat Feizula Senis in minutele 23, 39, 68, iar pentru oaspeti a marcat Florea Daniel in minutul 36. La juniori:3-3.

Seria EST

Cariocas Constanta Viitorul Pecineaga 3-1 (2-1) pentru gazde au marcat: Costin Mihai in minutul 4, Astefanoaie Ion in minutul 23, Paznicu Iancu in minutul 67, iar pentru oaspeti a marcat Gheorghiu Florin in minutul 6. La juniori: 10-0.
G.S.I.B. Mangalia Portul Constanta 2-2 (1-2) pentru gazde au marcat: Zaharia Daneil in minutul 6, Alexandru Lucian in minutul 76, iar pentru oaspeti au marcat: Tigau Stefan in minutul 8, Calin Cosmin in minutul 29. La juniori: 1-3.
C.S.O. Ovidiu C.S. Agigea 1-6 (1-2) pentru gazde a marcat Tabacaru Cristi in minutul 36, iar pentru oaspeti au marcat: Parvulescu Claudiu in minutul 11, Almaghe Alex in minutele 36, 51, 86, Anghel Alex in minutul 73, Dragoi Ionel in minutul 83. La juniori: 3-5.
Viteazul Sinoe Mihai Viteazu Victoria Cumpana 5-1 (4-1) pentru gazde a marcat Manole Marian in minutele 1, 12, 15, 45, 63, iar pentru oaspeti a marcat Vida Catalin in minutul 42. La juniori: 8-0.
Sparta Techirghiol Aurora 23 August 4-0 (0-0) au marcat: Curtmemet Erdal in minutul 48, Olarita Ilie in minutul 68, Stan Ionut in minutul 82, Pavlicu Inocentiu in minutul 87. La juniori: 10-1.