Fotbal Liga a IV a

17 Mai 2011, Bogdan Chirita

Play Off

Dacia Mircea Voda – International Pecineaga 2-2 (0-1) – pentru gazde a marcat Sarbu Andrei in minutele 66, 88, iar pentru oaspeti au marcat: Balteanu Viorel in minutul 9, Olaru Iulian in minutul 56. La juniori: 9-4.
C.S. Agigea – Axiopolis Sp. Cernavoda 3-0 (2-0) – au marcat: Gechereanu Costel in minutul 28, 41, Nita Marius in minutul 80. La juniori: 1-1.
C.S. Mihail Kogalniceanu – Gloria Albesti 0-5 (0-0) – au marcat: Musat Sorin in minutul 46, Mocanu Vasile in minutele 53, 67, Enache Andrei in minutul 75, Parvulescu Claudiu in minutul 87. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Gloria Baneasa – C.S. II Eforie 3-2 (3-2) – pentru gazde au marcat: Sivriu Marian in minutele 8, 42, Arau Cristian in minutul 16, iar pentru oaspeti au marcat: Paraschiv Alex in minutul 12, Buciumeata Bogdan in minutul 18. La juniori: 3-0 (neprezentare).
A.S. Carvan – G.S.I.B. Mangalia 4-8 (1-4) – pentru gazde au marcat: Diacu Vasile in minutul 18, Tanase Constantin in minutul 48, Salim Sametim in minutul 74, Adil Denis in minutul 83, iar pentru oaspeti au marcat: Ilie Ionut in minutele 13, 58, 63, Trofin Daniel in minutul 16, 31, 75, Grigore Catalin in minutul 42, Irimia Raul in minutul 90. La juniori: 3-4.
C.S. Pestera – C.S. Portul Constanta 5-1 (2-1) – pentru gazde au marcat: Maciuca Marian in minutul 9, Normambet Dogan in minutele 21, 49, Piron Daniel in minutul 70, Cibanuc Ionut in minutul 88, iar pentru oaspeti a marcat Iantoc Andrei in minutul 32. La juniori: 2-2.

Play Out

Aurora 23 August – Perla Murfatlar 0-3 (0-2) – au marcat: Bondrea Titel in minutele 16, 87, Stanciuc Ciprian in minutul 19. La juniori: 0-4.
Cariocas Constanta – Stiinta Poarta Alba 1-5 (1-0) – pentru gazde a marcat: Lupascu George in minutul 20, iar pentru oaspeti au marcat: Miron Constantin in minutele 50, 75, 90, Cristu Catalin in minutul 56, Ibrian Dragos in minutul 81. La juniori: 0-0.
A.S. Cogealac – Sport Prim Oltina 3-0 (neprezentare). La juniori: 3-0 (neprezentare).
Victoria Cumpana – Carsium Harsova 3-0. La juniori: 3-0. Echipa Carsium Harsova s-a retras din campionat.
C.S.O. Ovidiu – Danubius Rasova 3-0. La juniori: 3-0. Echipa Danubius Rasova s-a retras din campionat.