Elevii din Viișoara vor beneficia, în curând, de noua instituție de învățământ construită și dotată cu fonduri guvernametale obținute de la Ministerul Dezvoltării Regionale, Administrației Publice și Fondurilor Europene.
Edilul Cornel Cocoș ne-a informat: a








