Rss Feed Site Map

Liga a IV a de Fotbal

15 Aprilie 2014, Bogdan Ionuţ Chiriţă

Play Out

Progresul Medgidia - Aurora 23 August 13-1 (8-1) - pentru gazde au marcat: Badea Mihai in minutele 10, 20, 28, 40, 57, 70, 76, Butnaru Raul in minutul 15, Dumitrica Valentin in minutul 33, Coseri Catalin in minutul 38, Mitu Claudiu in minutele 43, 62, Antip Daniel in mnutul 78, iar pentru oaspeti a marcat Florea Alex in minutul 2. La juniori: 4-1.
Recolta Nicolae Balcescu - A.S. Cogealac 6-2 (4-0) - pentru gazde au marcat: Oborogeanu Cristi in minutul 2, Goreac Ionut in minutele 21, 88, Stefan Ciprian in minutul 26, Popescu Mihai in minutul 44, Manolache Adi in minutul 56, iar pentru oaspeti au marcat: Butnaru Stelian in minutul 77, Tirniceru Marcel in minutul 81. La juniori: 6-3.
Carsium Harsova - Vulturii Cazino Constanta 2-3 (0-2) - pentru gazde au marcat: Uglea Daniel in minutul 70, Ene Mihai in minutul 80, iar pentru oaspeti au marcat: Vanghelici Mihai in minutul 19, Asan Ergut in minutele 42, 63. La juniori 3-0 (neprezentare).
Vointa Valul Traian - Victoria Cumpana 4-2 (1-2) - pentru gazde au marcat: Leizeriuc Iulian in minutul 37, Ionescu Cristian in mnutul 66, Sandu Mihai in minutul 83, Stoica Alex in minutul 90, iar pentru oaspeti au marcat: Nicolai Claudiu in minutul 4, Teleman Andrei in minutul 20. La juniori: 2-4.

Play Off

C.F.R. Constanta - Stiinta Poarta Alba 6-2 (3-0) - pentru gazde au marcat: Chelbosu Gheorghita in minutul 10, Paraschiv Alex in minutele 31, 79, Avram Andrei in minutul 32, Ciochina Razvan in minutele 78, 90+1, iar pentru oaspeti au marcat: Ziadin Marian in minutul 52, Stoian Alex in minutul 89. La juniori: 11-0.
C.S. Eforie - Axiopolis Sp. Cernavoda 3-0 (1-0) - au marcat: Ciocanel Bogdan in minutul 40, Troaca Alex in minutul 61, Chelariu Gabriel in minutul 78. La juniori: 0-3.
Portul Constanta - Perla Murfatlar 1-0 (0-0) - a marcat Patache Marius in minutul 78. La juniori: 6-1.
Unirea Topraisar - Gloria Baneasa 2-3 (1-2) - pentru gazde au marcat: Mazilu Catalin in minutul 30, Nedele Daniel in minutul 65, iar pentru oaspeti au marcat: Ceti Cristian in minutul 15, Mocanu Mihai in minutul 22, Cabason Eugen in minutul 90+1. La juniori: 0-1.
Sparta Techirghiol - C.S.O. Ovidiu 2-1 (2-0) - pentru gazde au marcat: Dimofte Vasile in minutul 17, Stan Ionut in minutul 40, iar pentru oaspeti a marcat Mitrs Alex in minutul 53. Echipa C.S.O. Ovidiu a introdus contestatie. La juniori: 6-1.
C.S. Mihail Kogalnicenu - C.S. Agigea 0-2 (0-0) - au marcat: Bolojan Petre in minutul 61, Contu Gabriel in minutul 80. La juniori: 2-4.