Liga a IV a de Fotbal

6 Mai 2014, Bogdan Ionuţ Chiriţă

Play Off

Stiinta Poarta Alba - Unirea Topraisar 0-3 - echipa Stiinta Poarta Alba a refuzat sa intre pe teren. La juniori: 5-2.
C.S.O. Ovidiu - C.S. Eforie 1-2 (1-0) - pentru gazde a marcat Iancu Ion in minutul 10, iar pentru oaspeti au marcat: Potosca Ionut in minutul 53, Buciumeata Bogdan in minutul 63. Jocul s-a intrerupt in minutul 73, spectatorii echipei gazda au patruns pe terenul de joc lovind arbitrul. La juniori: 3-2.
Perla Murfatlar - C.S. Agigea 4-5 (0-2) - pentru gazde au marcat: Bondrea Titel in minutele 66, 78, 80, Zama Ionut in minutul 90, iar pentru oaspeti au marcat: Radu Adrian in minutul 13, Burghelia Adrian in minutele 43, 50, Draghici Bogdan in minutul 71, Contu Gabriel in minutul 76. La juniori: 0-3.
Gloria Baneasa - C.F.R. Constanta 0-3 (0-0) - au marcat: Carapcea Cristian in minutul 52, Paraschiv Alex in mnutele 82, 90+1. La juniori: 1-2.
Axiopolis Sp. Cernavoda - Sparta Techirghiol 1-1 (0-1) - pentru gazde a marcat Hristu Cosmin in minutul 47, iar pentru oaspeti a marcat Dimofte Vasile in minutul 36. La juniori: 9-1.
C.S. Mihail Kogalniceanu - C.S. Portul Constanta 4-1 (3-0) - pentru gazde au marcat: Anei Sergiu in minutul 23, Tanasa Razvan in minutul 32, Lupu Marian in minutul 35, Colciu Constantin in minutul 70, iar pentru oaspeti a marcat Savu George in minutul 90+1. La juniori: 0-1.

Play Out

S. Cogealac - Vointa Valul Traian 4-1 (2-1) - pentru gazde au marcat: Lezu Dumitru in minutele 2, 85, Oancea Marian in minutul 7, Foamete Adrian in minutul 83. La juniori: 7-4.
Victoria Cumpana - Progresul Medgidia 1-4 (1-1) - pentru gazde a marcat Costea Gheorghe in minutul 10, iar pentru oaspeti au marcat: Langu Mihai in minutul 39, Mitu George in minutul 53, Mitu Claudiu in minutul 57, Dumitrica Valentin in minutul 88. La juniori: 1-3.
Litoral Corbu - Recolta Nicolae Balcescu 1-0 (1-0) - a marcat Trasca MArius in minutul 12. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Aurora 23 August - Carsium Harsova 2-9 (0-8) - pentru gazde a marcat Vladoi Alex in minutele 78, 84, iar pentru oaspeti au marcat: Ali Elvis in minutele 8, 28, 43, Pastea Marian in minutul 17, Munteanu Silviu in minutul 28, Goidan Florin in minutele 38, 73, Constantin Ion in minutele 41, 49. La juniori: 3-0 (neprezentare).