Liga a IV a de Fotbal

29 Aprilie 2014, Bogdan Ionuţ Chiriţă

Play Off

C.S. Agigea - Axiopolis Sp. Cernavoda 2-5 (1-4) - pentru gazde au marcat: Forminte Dragos in minutul 42, Mitran Cristian in minutul 81, iar pentru oaspeti au marcat: Moise Nicolae in minutele 6, 8, 28, 88, Metcher Marian in minutul 34. La juniori: 0-1.
C.F.R. Constanta - Perla Murfatlar - meci amanat. La juniori: 11-0.
C.S. Eforie - Gloria Baneasa 4-1 (2-1) - pentru gazde au marcat: Ciocanel Bogdan in minutele 9, 45, Funda Dumitru in minutul 59, Buciumeata Bogdan in minutul 90+1, iar pentru oaspeti a marcat Banu Marius in minutul 30. La juniori: 2-5.
Portul Constanta - C.S.O. Ovidiu 2-2 (2-2) - pentru gazde au marcat: Sandulescu Catalin in minutul 33, Geambasu Cristian in minutul 40, iar pentru oaspeti au marcat: Gradea Remus in minutul 15, Iancu Ion in minutul 45. La juniori: 5-3.
Unirea Topraisar - C.S. Mihail Kogalniceanu 1-1 (1-0) - pentru gazde a marcat Elisei George in minutul 35, iar pentru oaspeti a marcat Ciobanu Ionut in minutul 48. La juniori: 1-0.
Sparta Techirghiol - Stiinta Poarta Alba 3-2 (0-1) - pentru gazde au marcat: Curtmemet Erdal in minutul 53, Dimoftei Vasile in minutul 71, Olarita Ilie in minutul 90+1, iar pentru oaspeti au marcat: Caraveteanu Florentin in minutul 8, Frunza George in minutul 88. La juniori: 7-0.

Play Out

Progresul Medgidia - Vulturii Cazino Constanta 13-4 (7-2) - pentru gazde au marcat: Dumitrica Valentin in minutele 3, 5, 44, Antip Daniel in minutele 16, 39, 65, 73, 75, Coseri Catalin in minutele 28, 37, 77, 79, Marin Stelian in minutul 67, iar pentru oaspeti au marcat: Damasaru Constantin in minutul 15, Cataros Dan in minutul 25, Ferenti Radu in minutul 53, Smarandache Adrian in mnutul 55. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Recolta Nicolae Balcescu - Victoria Cumpana 2-1 (1-0) - pentru gazde au marat: Oborogeanu Cristian in minutul 5, Gorec Ionut in minutul 90, iar pentru oaspeti a marcat Nicolai Claudiu inminutul 60. La juniori: 5-0.
Carsium Harsova - Litoral Corbu 2-0 (0-0) - au marcat: Ion Sorin in minutul 50, Goidan Sorin in minutul 77. La juniori: 0-3.
Vointa Valul Traian - Aurora 23 August 3-0 (neprezentare). La juniori: 2-3.