Rss Feed Site Map

Liga a IV a de Fotbal

22 Aprilie 2014, Bogdan Ionuţ Chiriţă

Play Out

Victoria Cumpana - Carsium Harsova 1-0 (1-0) - a marcat Popa Stefan in minutul 34. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Litoral Corbu - Vointa Valul Traian 3-2 (2-2) - pentru gazde au marcat: Potarnache Emil in minutul 15, Radu Gabriel in minutul 20, Misea Valentin in minutul 90+2, iar pentru oaspeti au marcat: Paun Nicoale in minutul 35, Parvan Vasile in minutul 41. La juniori: 8-3.
Vulturii Cazino Constanta - Recolta Nicoale Balcescu 3-5 (2-4) - pentru gazde au marcat: Ali Selciuc in minutul 3, Loghin Bpgdan in minutele 22, 67, iar pentru oaspeti au marcat: Purcea Costinel in minutul 6, Goreac Ionut in minutul 8, Stefan Liviu in minutele 28, 45, 80.
A.S. Cogealac - Progresul Medgidia 2-3. La juniori: 0-8.

Play Off
Rezultate si maractori

Axiopolis Sp. Cernavoda - C.F.R. Constanta 1-0 (1-0) - a marcat Carabela Iulian in minutul 23. La juniori: 4-1.
C.S. M. Kogalniceanu - Sparta Techirghiol 3-1 (0-1) - pentru gazde au marcat: Chiru Alex in minutul 56, Treznea Ion in minutul 58, Colciu Constantin in minutul 84, iar pentru osapeti a marcat Beldiman Ionut in minutul 24. La juniori: 3-1.
Perla Murfatlar - C.S. Eforie 1-2 (1-1) - pentru gazde a marcat Agrigoraie Robert in minutul 40, iar pentru oaspeti au marcat: Parvulescu Claudiu in minutul 29, Chirila George in minutul 61. La juniori: 1-0.
Gloria Baneasa - Portul Constanta 4-1 (0-0) - pentru gazde au marcat: Fugaru Tudorel in minutul 71, Arau Cristian in minutele 73, 88, Mitea Georgian in minutul 84, iar pentru oaspeti a marcat Rotaru Alexandru in minutul 55. La juniori: 3-2.
C.S.O. Ovidiu - Unirea Topraisar 0-0. Jocul s-a intrerupt in minutul 63, arbitrul jocului fiind lovit cu pumnul de un jucator si o persoana de pe banca tehnica a echipei Unirea Topraisar. La juniori: 2-2.
Stiinta Poarta Alba - C.S. Agigea 5-4 (3-2) - pentru gazde au marcat: Croitoru Bogdan in minutele 2,22, Caraveteanu Floretin in minutul 33, Baubec Emrah in minutele 63, 85, iar pentru oaspeti au marcat: Angelis Anastasis in minutul 37, Bolojan Petre in minutele 42, 48, Draghici Bogdan in minutul 50. La juniori: 0-3.