Liga a IV a de Fotbal

25 Martie 2014, Bogdan Ionuţ Chiriţă

Seria Vest

Vointa Valul Traian - Recolta Nicolae Balcescu 10-1 (4-1) - pentru gazde au marcat: Caruntu GAbriel in minutele 11, 75, Sandu Alexandru in minutul 16, Parvan Vasile in minutul 24, Leizeriuc Iulian in minutul 26, Stoica Alexandru in minutul 48, Mustafa Denis in minutele 58, 68, Mustafa Dogan in minutul 71, Ionescu Cristian in minutul 75, iar pentru oaspeti a marcat Monea Marian in minutul 9. La juniori: 1-5.
C.S.O. Ovidiu - Progresul Medgidia 2-2 (1-1) - pentru gazde au marcat: Costache Catalin in minutul 1, Iancu Ion in minutul 47, iar pentru oaspeti au marcat: Mitu George in minutul 30, Baubec Eden in minutul 63. La juniori: 1-2.
Axiopolis Sp. Cernavoda - Stiinta Poarta Alba 3-0 (2-0) - au marcat: Carablea Iulian in minutul 9, Metcher Marian in minutul 31, Memet Ioylenoam in minutul 58. La juniori: 3-0.
Perla Murfatlar - Gloria Baneasa 1-2 (1-2) - pentru gazde a marcat Pascal Valentin in minutul 33, iar pentru oaspeti au marcat: Covaciu Ionel in minutul 18, Arau Cristian in minutul 29. La juniori 3-0 (neprezentare).
Carsium Harsova - C.S. Mihail Kogalniceanu 1-1 (0-1) - pentru gazde a marcat Ion Sorin in minutul 51, iar pentru oaspeti a marcat Mitrus Alex in minutul 9. La juniori: 0-3.

Seria Est

Litoral Corbu - C.F.R. Constanta 0-8 (0-2) - au marcat: Ciochina Razvan in minutul 5, Paraschiv Alex in minutele 45, 70, Avram Andrei in minutul 50, Chelbosu Gheorghita in minutul 53, Pletea Andrei in minutul 58, Carapcea Cristian in minutul 78, Izet Guner in minutul 85. La juniori: 0-5.
Unirea Topraisar - C.S. Agigea 1-0 (0-0) - a marcat Sandu Gabriel in minutul 75. La juniori: 3-0 (lipsa C.I.).
Sparta Techirghiol - Aurora 23 August 11-0 (4-0) - au marcat: Stan Ionut in minutele 6, 45, 87, 90+1, Curtmemet Erdal in minutele 17, 40, Ghetau Sorin in minutele 50, 84, Saledin Erduan in minutul 57, Dimoftei VAsile in minutul 64, Beldiman Ionut in minutul 70. La juniori: 0-3 (lipsa asistenta medicala).
Vulturii Cazino Constanta - Victoria Cumpana 3-0 (2-0) - au marcat: Vanghelici MIhai in minutul 28, Smarandache Adrian in minutul 45+1, Asan Ergut in minutul 47. La juniori: 0-3 (neprezentare).
A.S. Cogealac - Portul Constanta - meci reprogramat.