Liga a IV a de Fotbal

3 Septembrie 2013, Bogdan Ionut Chirita

Seria EST

C.F.R. Constanta - C.S. Eforie 4-1 (1-0) - pentru gazde au marcat: Stroe Nicusor in minutul 35, Chelbosu Gheorghita in minutul 55, Pletea Andrei in minutul 61, Dogaru Daniel in minutul 76, iar pentru oaspeti a marcat Oprea Radu in minutul 53. La juniori: 15-0.
C.S. Agigea - Victoria Cumpana 3-3 (2-2) - pentru gazde a marcat Nicolae Marius in minutele 16, 30, 80, iar pentru oaspeti au marcat: Olaru George in minutul 3, Coman Marin in minutul 45, Vladila Ilie in mnutul 55. La juniori: 6-3.
Portul Constanta - Vulturii Cazino Constanta 4-2 (1-1) - pentru gazde au marcat: Chiper Romeo in minutul 17, Giugiu Cristian in minutul 55, Malanca Andrei in minutele 70, 85, iar pentru oaspeti a marcat Smarandache Adrian in minutele 24, 88. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Litoral Corbu - Unirea Topraisar 0-3(0-1) - au marcat: Normambet Dogan in minutul 3, Ilie Ionut in minutele 68, 71. La juniori: 0-4.
A.S. Cogealac - Sparta Techirghiol - meci amanat.

Seria VEST

Recolta Nicolae Balcescu - C.S.O. Ovidiu 2-2 (2-1) - pentru gazde a marcat Liviu Stefan in minutele 13, 14, iar pentru oaspeti au marcat: Parapeanu Ciprian in minutul 5, Andrei Alexandru in minutul 90+1. La juniori: 1-2.
Perla Murfatlar - Axiopolis Cernavoda 3-0 (1-0) - au marcat: Stancius Ciprian in minutele 38, 63, Piron Daniel in minutul 47. La juniori: 1-4.
Vointa Valul Traian - Carsium Harsova 4-1 (2-0) - pentru gazde au marcat: Bokamba Billy in minutul 10, Baubec Cetin in minutele 27, 62, Paizan Iulian inminutul 80, iar pentru oaspeti a marcat Vana Marius in mnutul 54. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Gloria Baneasa - C.S. Mihail Kogalniceanu 2-3 (2-3) - pentru gazde au marcat: Sivriu Dan in minutul 6, Cabason Eugen in minutul 7, iar pentru oaspeti au marcat: Colciu Constantin, Olar Stefanel in minutele 29, 43. La juniori: 1-4.
Progresul Medgidia - C.S. Carvan Lipnita - meci amanat.