Liga a IV a de forbal

27 August 2013, Bogdan Ionut Chirita

Seria Vest

C.S.O. Ovidiu - Perla Murfatlar 1-1 (0-1) - pentru gazde a marat Mitris Claudiu in minutul 77, iar pentru oaspeti a marat Pascal valentin in minutul 93. La juniori: 1-3.
Carsium Harsova - Progresul Medgidia 0-7 (0-4) - au marcat: Coseri Catalin in minutele 11, 45, 69, Antip Daniel in minutele 27, 30, 59, Cheayim Engin in minutul 85. La juniori: 1-4.
Axiopolis Sport Cernavoda - Gloria Banesa 3-2 (3-2) - pentru gazde au marcat: Memet Iozcenoan in minutul 7, Vlad Gabriel in minutul 38, Moise Nicolae in mnutul 42, iar pentru oaspeti a marcat Marin George in minutele 34, 40. La juniori: 3-0 (neprezentare).
C.S. Carvan Lipnita - Stiinta Porta Alba 2-4 (2-1) - pentru gazd a marcat Geiceanu Mihai in minutele 29, 45, iar pentru oaspeti au marcat: Bruec Embra in mnutul 43, anton Catalin in minutul 74, Ilie Ciprian in minutul 78, Caraveteanu Florentin in minutul 80. La juniori: 0-3 (lipsa asistenta medicala).
C.S. Mihail Kogalnicenu - Vointa Valul lui Traian 6-2 (4-0) - pentru gazde au marcat: Colciu Constantin in minutele 10, 74, Treznea Ionut in minutele 34, 44, Mitrus Alexandru in minutele 39, 89, iar pentru oaspeti au marcat: Bocamba Bili in minutul 68, Herla Petru in minutul 82. La juniori: 17-1.

Seria Est

Victoria Cumpana - Aurora 23 August 8-4 (6-2) - pentru gazde au marat: Vladila Alexandru in minutul 7, Torone Daniel in minutele 15, 19, Olaru George in minutele 20, 54, Cristea Marian in minutele 26, 39, Coman Marian in minutul 83, iar pentru oaspeti au marcat: Tinta Marian in minutul 17, Florea Petre in mnutul 68, Barbulescu Nicolae in minutul 89, Cristea MArian in minutul 22 (autogol). La juniori: 3-0 (neprezentare).
Sparta Techirghiol - C.S. Portul Constanta 1-4(0-0) - pentru gazde a marcat Carsava Costel in minutul 62, iar pentru oaspeti au marcat: Curtnazar Naren in minutul 63, Gheorghe Ionut in minutul 72, Carsava Costel in minutul 77 (autogol), Malanca Andrei in minutul 79. La juniori: 2-0.
Unirea Topraisar - A.S. Cogelac 4-2(3-2) - pentru gazde a marcat Ilie Ionut in minutele 11, 15, 45, 52, iar pentru oaspeti au marcat: Anghel Georgian in minutul 8, Carita Ionel in minutul 32. La juniori: 1-3.
Vulturii Cazino Constanta - C.F.R. Constanta 3-9 (0-5) - pentru gazde au marcat: Ferenti Radu in mnutul 18, Mares Victor in minutul 62, Smarandache MArian in minutul 90+1, iar pentru oaspeti au marcat: Avram Andrei in minutele 13, 17, Suta Marius in minutul 23, Catalin Agafitei in minutele 25, 32, Dogaru Daniel in mnutele 59, 73, Imbria Sorin in minutul 71, Diciu Decebal in minutul 84. La juniori: 0-3 (lipsa asistenta medicala).
C.S. Eforie - C.S. Agigea 3-1 (1-1) - pentru gazde au marcat: Ciocanel Bogdan in minutul 1, Bucimeata Bogdan in minutul 66, Dieaconu Alex in minutul 90, iar pentru oaspeti a marcat: Oprea Radu in mnutul 41 (autogol). La juniori: 2-5.