Liga a IV a de Fotbal

11 Iunie 2013, Bogdan Ionut Chirita

Play Off

Callatis 2012 Mangalia C.S. Mihail Kogalniceanu 3-0 (neprezentare). La juniori: 3-0 (neprezentare).
C.F.R. Constanta Stiinta Poarta Alba 6-2 (3-2) pentru gazde au marcat: Avram Andrei in minutele 19, 27, Teican Sorin in minutele 28, 52, Mocanu Mihai in minutul 82, Suta Marius in minutul 88, iar pentru oaspeti au marcat: Baubec Emran in minutul 36, Croitoru Bogdan in minutul 41. La juniori:
C.S.O. Ovidiu Perla Murfatlar 6-4 (4-2) pentru gazde au marcat: Iancu Ion in minutele 3, 39, Zelca Alex Ionut in minutele 9, 66, Dulan Robert in minutul 41, Sescioreanu Andrei in minutul 65, iar pentru oaspeti au marcat: Piron Daniel in minutul 34, Bondrea Titel in minutele 37, 73, Lupu Vasile in minutul 87 (autogol). La juniori: 8-1.
C.S. Agigea C.S. Cernavoda 4-2 (3-1) pentru gazde au marcat: Nita Daniel in minutele 4, 59, Forminte Dragos in minutul 30, Dragomir Alex an minutul 40, iar pentru oaspeti au marcat: Cumpanasu Silviu in minutul 38, Radulescu Gabriel in minutul 87. La juniori: 1-19.
Portul Constanta Gloria Baneasa 4-1 (4-0) pentru gazde au marcat: Radu Negutu in minutul 7, Oancea Ilie in mnutele 13, 27, 32, iar pentru oaspesi a marcat Mitea Geoegian in mnutul 52. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Vulturii Cazino Constanta Danubius Rasova 6-5 (3-2) pentru gazde au marcat: Smarandache Adrian in minutul 19, Mustafa Levent in minutele 24, 59, 70, 84, Mares Vicor iulian in mnutul 42, iar pentru oaspeti au marcat: Neda Catalin in minutul 31, Ilie Marian in minutele 38, 68, Lupu Romeo in minutul 78, Ilie Ionut in minutul 88. La juniori: dubla neprezentare.

Play Out

Victoria Cumpana C.S. Carvan Lipnita 0-1 (0-1) a marcat Geileanu Mihai in minutul 26. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Sparta Techirghiol Tineretul Valea Dacilor 3-0 (1-0) au marcat: Ghetau Sorin in minutele 17, 63, Cercel Emilian in minutul 73. La juniori: 3-2.
C.S. Eforie C.S.S. Medgidia 9-0 (4-0) au marcat: Costea Cristian in minutele 8, 20, Grajdan Valentin in minutele 16, 65, Boritz Bogdan in minutele 38, 73, Parvulescu Bogdan in minutul 70, Potosca Ionut in minutul 80, Rusu Andrei in minutul 82. La juniori: 5-5.
A.S. Cogealac Carsium Harsova 3-0 (neprezentare). La juniori: 3-0 (neprezentare).
Aurora 23 August Recolta Nicolae Balcescu 6-2 (1-1) pentru gazde au marcat: Lar Florin in minutul 4, Bugu Alexandru in minutul 71, Florea Alexandru in minutul 83, Tinta Alexandru in minutul 85, Blanaru Marius in minutul 88, Barbulescu Nicole in minutul 89, iar pentru oaspeti au marcat: Florin Stefan in minutul 14, Ciobanuc Ionut in minutul 68. La juniori: 3-0 (neprezentare).