Liga a IV a de Fotbal

21 Mai 2013, Bogdan Ionut Chirita

Play Off

C.S. Agigea Gloria Baneasa 4-3 (1-1) pentru gazde au marcat: Nicolae Marius in minutul 10, Forminte Dragos in minutul 54, Sandu Stefan in minutul 56, Cristache Paul in minutul 64, iar pentru oaspeti au marcat: Marin Gzeorge in minutul 43, Arau Cristian in minutul 65, Cabason Eugen in minutul 76. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Portul Constanta Danubius Rasova 2-3 (0-2) pentru gazde au marcat: Giurgiu Cristian in minutele 51, 90+1, iar pentru oaspeti au marcat: Ilie Marian in minutele 19, 36, Cantaragiu Ionut in minutul 87. La juniori: 3-0.
C.F.R. Constanta Perla Murfatlar 1-0 (1-0) a marcat Mocanu Mihai in minutul 39. La juniori: 3-4.
Callatis 2012 Mangalia Stiinta Poarta Alba 7-1 (3-1) pentru gazde au marcat: Banoti Stere in minutele 8, 87, Cogali Erdinci in minutul 32, Doicaru Radu in minutul 38, Calagi Dinca in minutul 53, Florea Ionut in minutul 60, Cogali Enis in minutul 67, iar pentru oaspeti a marcat Croitoru Bogdan in minutul 24. La juniori: 10-0.
C.S.O. Ovidiu C.S. Mihail Kogalniceanu 3-5 (0-2) pentru gazde au marcat: Zelca Claudiu in minutul 51, Lupu Vasile in minutul 69, Iancu Ion in minutul 85, iar pentru oaspeti au marcat: Olar Stefanel, Traznea Ion in minutele 12, 82, Ciobanu Ionut in minutele 65, 85. La juniori 1-1.
Vulturii Cazino Constanta C.S. Cernavoda 2-1 (2-0) pentru gazde au marcat Ferenti Radu in minutul 9, Mares Victor in minutul 37, iar pentru oaspeti a marcat Cumpanasu Silviu in minutul 51. La juniori: 0-3 (neprezentare).

Play Out

C.S.S. Medgidia Victoria Cumpana 1-3 (1-3) pentru gazde a marcat Cozma Andrei in minutul 13, iar pentru oaspeti au marcat: Coman Marian in minutul 9, Bratanovici Petru in minutul 16, Nicolai Claudiu in minutul 43. La juniori: 4-1.
Carsium Harsova Aurora 23 August 2-5 (0-4) pentru gazde au marcat: Buriu Marius in minutul 61, Munteanu Silviu in minutul 69, iar pentru oaspeti au marcat: Barbulescu Nicolae in minutele 16, 28, Dobre Teodor in minutul 21, Florea Alexandru in minutul 31, Tinta Daniel in minutul 77. La juniori: 4-2.
C.S. Carvan Lipnita Sparta Techirghiol (-) pentru gazde au marcat: Clenciu Andrei Andrei in minutul 8, Geileanu Mihai in minutul 20, iar pentru oaspeti a marcat Curtmemet Erdal in minutul 30. La juniori: 0-8. Jocul s-a intrerupt in minutul 40 cand oficialii echipei oaspete au patruns pe terenul de joc nemultumiti de eliminarea unui jucator. Scorul in minutul 40 era de 2-1 in favoare echipei C.S. Carvan Lipnita.
Tineretul Valea Dacilor A.S. Cogealac 2-3 (1-1) pentru gazde a marcat Tenea Teodor in minutele 26, 65, iar pentru oaspeti au marcat: Corbu Stefan in minutele 4, 55, Anghel Georgian in minutul 61. La juniori: 0-3 (teren neregulamentar).
Recolta Nicolae Balcescu C.S. Eforie 2-2 (0-0) pentru gazde a marcat Stefan Adrian in minutele 63, 85, iar pentru oaspeti au marcat: Caluda Stelian in minutul 48, Buciumeata Bogdan in minutul 80. La juniori: 3-0 (neprezentare).