Campionatul Judetean de Fotbal

30 Aprilie 2013, Bogdan Ionut Chirita

Sport

Seria Nord
Rezultate

28-04-2013
12
Vointa Sacele
28-04-2013
11
Pescarul Ghindaresti
--
Pescarusul Girliciu
--
AS Gradina
--
Viteazu Sinoe Mihai Viteazu
28-04-2012
12
Viitorul Targusor
28-04-2013
12
Viitorul Fintinele

Clasament

#Nume echipaMVEIGPA
1Litoral Corbu15111358-1834p+10
2Vointa Sacele16110552-3033p+12
3Pescarul Ghindaresti16103336-2133p+6
4Sportul Tortoman1684435-3228p+7
5Dunarea Ciobanu1590642-3027p+3
6Viitorul Fintinele1682635-3026p-1
7Pescarusul Girliciu1482442-3026p+8
8Victoria Pantelimon15501024-3615p-6
9Viitorul Targusor16401226-4512p-9
10Steaua Sperantei II Silistea14221018-618p-16
11Dunaris Topalu15101418-533p-21

Etapa viitoare

Steaua Sperantei II Silistea
SC Horia
Litoral Corbu
AS Gradina
Sportul Tortoman
Dunaris Topalu
Victoria Pantelimon

Seria Sud
Rezultate

28-04-2013
12
AS Ciocirlia
28-04-2013
11:00
Marmura Deleni
28-04-2013
14-00
Trophaeum Adamclisi
28-04-2013
11
Vointa Cochirleni
28-04-2013
11
Sacidava Aliman
28-04-2013
12
Sport Prim Oltina
28-04-2013
13:00
Vointa Siminoc

Casament

#Nume echipaMVEIGPA
1CS Pestera19190077-757p+27
2AS Valea Dacilor181512100-2446p+19
3Sport Prim Oltina20133465-3342p+12
4Vointa Siminoc20132558-3841p+11
5Dunarea Ostrov19131585-2240p+10
6Speranta Nisipari19102761-3332p+5
7Gloria Seimeni19101867-4231p+4
8Gloria 2 Baneasa2083956-5327p-3
9Trophaeum Adamclisi20731046-5624p-6
10Sacidava Aliman20711243-7022p-8
11AS Ciocirlia20511437-5716p-14
12Vointa Cochirleni20411530-10413p-17
13Marmura Deleni20201824-1016p-24
14Dacia Mircea Voda20111818-1274p-26

Etapa viitoare

Speranta Nisipari
AS Valea Dacilor
Gloria Seimeni
Vointa Cochirleni
Dacia Mircea Voda
Dunarea Ostrov
CS Pestera

Seria Est
Rezultate

28-04-2013
13:00
AS Baraganu
2-04-2013
11
Unirea Topraisar
28-04-2013
11
Recolta Negru Voda
28-04-2013
11
AS Atletic 2 Mai
28-04-2013
11
Vointa Valu lui Traian
28-04-2013
11
Viitorul Mereni
28-04-3013
11
Gloria Albesti

Casament

#Nume echipaMVEIGPA
1Unirea Topraisar20134368-3443p+13
2Viitorul Mereni20133463-1942p+12
3CS II Eforie20117255-4140p+10
4Vointa Valu lui Traian19105455-3435p+5
5Fulgerul Chirnogeni20104656-3934p+4
6Avintul Comana19102745-3732p+5
7C.S. II Agigea20101960-4631p+1
8Viitorul Cobadin2092935-4629p-1
9AS Atletic 2 Mai2084838-3528p-2
10Viitorul II Pecineaga2083943-3827p-3
11Luceafarul Amzacea20611335-5519p-11
12Recolta Negru Voda19411412-5813p-14
13AS Baraganu19401529-6512p-18
14Gloria Albesti20311616-6310p-20

Etapa viitoare

C.S. II Agigea
Luceafarul Amzacea
Fulgerul Chirnogeni
AS Atletic 2 Mai
Viitorul Cobadin
Viitorul II Pecineaga
Avintul Comana

Articole din editia din data de 30 Aprilie 2013

  • Planuri marete pentru dezvoltarea localitatii Targusor

    Sport
  • Edilul Gheorghe Grameni, deloc optimist in acest an

    Sport
  • Importante obiective pentru locuitorii comunei Topraisar

    Sport
  • Liga a IV a de Fotbal

    Sport
  • Campionatul Judetean de Fotbal

    Sport
  • Articole din aceeasi categorie

  • Medalii pentru sportivii C.S. Marina Constanța obținute la Ju-Jitsu WORLD CUP

    Sport
  • Sportivii C. S. Dacia Mircea Vodă prezenți la Campionatul Internațional de Kung Fu Cup 2019

    Sport
  • Sportivele CS Medgidia activează în Divizia Speranțe a Campionatului Național de Volei

    Sport
  • Medalii pentru sportivii din Medgidia în cadrul Campionatului Național Individual de Lupte 2019

    Sport
  • Incepe noul sezon de handbal

    Sport
  • Medgidia, str. Republicii nr. 5, etaj 1
    Tel / fax: 0241810404
    Mobil: 0722721771