Liga a IV a de Fotbal

16 Aprilie 2013, Bogdan Ionut Chirita

Play Off
Reultate si marcatori

Perla Murfatlar C.F.R. Constanta 5-4 (4-1) pentru gazde au marcat: Tugui Alex in minutul 5, Pascal Valentin in minutele 10, 33, 42, Stanciuc Ciprian in minutul 75, iar pentru oaspeti a marcat Mocanu Mihai in minutele 9, 47, 88. La juniori: 3-4.
C.S. Mihail Kogalniceanu C.S.O. Ovidiu 4-2 (1-2) pentru gazde au marcat: Ivanov Nicusor in minutul 21, Olar Stefanel in minutul 65, Teznea Ion in minutul 83, Ciobanu Ionut in minutul 89, iar pentru oaspeti au marcat: Iancu Ion in minutul 17, Dulan Robert in minutul 24. La juniori: 7-0.
Stiinta Poarta Alba Callatis 2012 Mangalia 1-6 (0-5) pentru gazde a marcat Voineagu Alex in minutul 60, iar pentru oaspeti au marcat: Doicaru Radu in minutele 10, 21, Bolat Denis in minutul 14, Soldat Stefan in minutul 28, Posteuca Marian in minutul 39, Cogali Enis in minutul 49. La juniori: 0-2.
Gloria Baneasa C.S. Agigea 0-0. La juniori: 3-0 (neprezentare).
C.S. Cernavoda Vulturii Cazino Constanta 2-1 (1-1) pentru gazde a marcat Moise Nicolae in minutele 18, 53, iar pentru oaspeti a marcat Asan Eren in minutul 53. La juniori: 12-2.
Danubius Rasova Portul Constanta 1-1 (0-0) pentru gazde a marcat Olah Vasile in minutul 79, iar pentru oaspeti a marcat Gheorghe Ionut in minutul 75. La juniori: 0-9.

Play Out

Victoria Cumpana C.S.S. Medgidia 0-0. La juniori: 2-2.
A.S. Cogealac Tineretul Valea Dacilor 12-0 (6-0) au marcat: Tocica Mitica in minutele 10, 41, 63, Dobrica Mihail in minutele 12, 21, 72, Anghel Gerogian in minutele 27, 51, 78, Cristea Florian Catalin in minutul 45, Boitan Alin in minutul 86, Zelca Alexandru in minutul 90. La juniori: 3-4.
Aurora 23 August Carsium Harsova 1-4 (1-2) pentru gazde a marcat Bugu Alexandru in minutul 9, iar pentru oaspeti au marcat: Uglea Daniel in minutul 4, Ion Sorin in minutul 34, Vana Marius Daniel in minutul 66, Sterian Denis Eugen in minutul 69. La juniori: 6-4.
Sparta Techirghiol C.S. Carvan Lipnita 3-1 (1-1) pentru gazde au marcat: Stefan Ionut in minutul 35, Stan Ionut in minutul 59, Grosu Dortu in minutul 63, iar pentru oaspeti a marcat Geileanu Mihai in minutul 42. La juniori: 13-0.
C.S. Eforie Recolta Nicolae Balcescu 4-3 (1-2) pentru gazde au marcat: Chirila Lucian in minutul 44, 80, Caluda Stelian in minutul 52, Ciobanu Stefan in minutul 90+3, iar pentru oaspeti au marcat: Calcan Lucian in minutele 23, 27, Manea Marian in minutul 84. La juniori: 3-0 (lipsa carnete de legitimare).