Liga a IV a de Fotbal

2 Aprilie 2013, Bogdan Ionut Chirita

Seria Est

Portul Constanta A.S. Cogealac 5-1 (4-0) pentru gazde au marcat: Gheorghe Ionut in minutele 11, 79, Radu Ionut in minutul 16, Maciuca Marian in minutul 17, Talasman Alex in minutul 20, iar pentru oaspeti a marcat Stoian Cristian in minutul 62. La juniori: 13-0.
Callatis Mangalia C.S.O. Ovidiu 9-0 (5-0) au marcat: Florea Ionut in minutele 4, 10, 44, 60, Doicaru Radu in minutul 22, Banoti Stere in minutele 24, 55, Taciuc Alex in minutul 56, Calaei Dinca in minutul 76. La juniori: 16-0.
Aurora 23 August C.S. Eforie 0-7 (0-3) au marcat: Caluda Stelian in minutele 8, 43, Potosca Ionut in minutul 38, Ciobanu Stefan in minutul 69, Oprea Radu in minutul 72, Baschir Adrian in minutul 80, Diaconu Alex in minutul 87. La juniori: 2-1.
C.F.R. Constanta Victoria Cumpana 5-0 (3-0) au marcat: Chelbosu Gheorghita in minutele 9, 16, 86, Mocanu Mihai in minutul 22, Suta Marius in minutul 60. La juniori: 3-2.
Vulturii Cazino Constanta C.S. Agigea 2-4 (0-3) pentru gazde au marcat: Asan Eren in minutul 57, Mustafa Ghican in minutul 87, iar pentru oaspeti au marcat: Carapcea Cristian in minutul 12, Nicolae Marius in minutul 23, Sandu Stefan in minutul 41, Gramosteanu Alexandru in minutul 74. La juniori: 5-4.

Seria Vest

Carsium Harsova Danubius Rasova 1-5 (0-2) pentru gazde a marcat Stoian Denis in minutul 90+1, iar pentru oaspeti au marcat: Ilie Gabriel in minutele 13, 87, Matei Daniel in minutul 30, Boghitoi Ionel in minutul 58, Barbu Elian in minutul 68. La juniori 1-1.
Recolta Nicolae Balcescu Stiinta Poarta Alba 1-2 (0-1) pentru gazde a marcat Ciobanuc Ionut in minutul 57, iar pentru oaspeti au marcat: Croitoru Bogdan in minutul 25, Baubec Emran in minutul 86. La juniori: 0-3 (lipsa viza medicala).
C.S. Mihail Kogalniceanu C.S. Carvan Lipnita 1-2 (1-1) pentru gazde a marcat Ivanov Nicusor in minutul 23, iar pentru oaspeti au marcat: Funda Dumitru in minuutl 40, Celnicu Andrei in minutul 52. La juniori: 3-0 (neprezentare).
C.S. Cernavoda Perla Murfatlar 1-1. La juniori: 14-1.
Gloria Baneasa C.S.S. Medgidia 5-2 (3-1) pentru oaspeti au marcat: Margeanu Ionut in minutul 20, Carson Eugen in minutul 34, Marin George in minutul 41, Arau Cristian in minutele 47, 89, iar pentru oaspeti au marcat: Sali Sevghin in minutul 43, Stoian Ionut in minutul 85.