Liga a IV a de Fotbal

19 Martie 2013, Bogdan Ionut Chirita

Seria Est

Vulturii Cazino Constanta Portul Constanta 1-3 (0-2) pentru gazde a marcat Vanghelici Mihai in minutul 90, iar pentru oaspeti au marcat: Maciuca Marian in minutul 3, Radu Ionut in minutul 21, Geambasu Cristian in minutul 82. La juniori: 3-4.
Sparta Techirghiol C.S. Agigea 2-2 (1-1) pentru gazde au marcat: Olarita Ilie in minutul 12, Cercel Emilian in minutul 77, iar pentru oaspeti au marcat: Gramosteanu Alex in minutul 32, Nicolae Marius in minutul 61. La juniori: 7-3.
Victoria Cumpana C.S.O. Ovidiu 2-1 (1-1) pentru gazde au marcat: Perijoc Gabriel in minutul 15, Olaru George in minutul 90+1, iar pentru oaspeti a marcat Iancu Ion in minutul 30. La juniori: 3-1.
Callatis 2012 Mangalia C.S. Eforie 2-0 (1-0) au marcat: Doicaru Radu in minutul 27, Cogali Enis in minutul 90. La juniori: 13-0.
Aurora 23 August A.S. Cogealac 1-3 (1-1) pentru gazde a marcat Manciu George in minutul 38, iar pentru oaspeti au marcat: Tocica Alex in minutele 8, 48, Florea Andrei in minutul 53. La juniori: 5-6.
C.F.R. Constanta a stat.

Seria Vest

Recolta Nicolae Balcescu Carsium Harsova 2-2 (1-0) pentru gazde au marcat: Stefan Florian in minutul 16, Calcan Lucian in minutul 90, iar pentru oaspeti au marcat: Vana Marius in minutul 70, Monea Marian in minutul 80 (autogol). La juniori: 3-0 (neprezentare).
C.S. Carvan Lipnita Perla Murfatlar 0-4 (0-0) au marcat: Lupu Ionut in minutele 15, 31, 84, Tugui Alexandru in minutul 70. La juniori: 0-3 (lipsa viza medicala).
C.S. Cernavoda C.S.S. Medgidia 2-1 (1-1) pentru gazde au marcat: Rizea Razvan in minutul 31, Memet Iozlenoan in minutul 51, iar pentru oaspeti a marcat Cosma Andrei in minutul 15. La juniori: 1-0.
Echipa C.S.S. Medgidia a depus contestatie.
Tineretul Valea Dacilor Stiinta Poarta Alba 0-4 (0-1) au marcat: Voineagu Alex in minutul 14, Agrigoroaie Robert in minutul 50, Miron Constantin in minutul 63, Baubec Emran in minutul 90. La juniori: 0-1.
Gloria Baneasa Danubius Rasova 0-4 (0-2) au marcat: Ilie Marian in minutele 37, 67, Boghitoi Ionel in minutele 38, 49. La juniori: 2-0.