Liga a IV a de Fotbal

4 Decembrie 2012, Bogdan Ionut Chirita

Seria Est

Viitorul Pecineaga A.S. Cogealac 7-1 (4-0) pentru gazde au marcat: Doicaru Radu in minutele 3,5, Cogali Erdinci in minutele 20, 73, Bolat Enis in minutul 44, Varzaru Florin in minutul 63, Banoti Stere in minutul 70, iar pentru oaspeti a marcat Ibraim Aidin in minutul 77. La juniori: 9-2.
C.F.R. Constanta C.S. Agigea 4-3 (1-1) pentru gazde au marcat: Stefan Iuliu in minutele 6, 64, Mocanu Mihai in minutul 77, Asan Ergut in minutul 89, iar pentru oaspeti au marcat: Nicolae Marius in minutele 16, 88, Paraschiv Alex in minutul 90. La juniori: 3-0.
Victoria Cumpana C.S. Eforie 1-0 (0-0) a marcat Herescu Razvan in minutul 72. La juniori: 3-0 neprezentare.
Aurora 23 August Portul Constanta 3-3 (3-2) pentru gazde au marcat: Ciocanel Bogdan in minutele 6, 40, Balteanu Viorel in minutul 20, iar pentru oaspeti au marcat: Rotaru Alexandru in minutul 2, Radu Madalin in minutele 10, 52. La juniori: 2-7.
Sparta Techirghiol Vulturii Cazino Constanta 3-0 neprezentare. La juniori: 3-0 neprezentare.

Seria Vest

C.S. Mihail Kogalniceanu Stiinta Poarta Alba 6-0 (3-0) au marcat: Ciobanu Ionut in minutul 4, Olar Stefanel in minutul 28, Colciu Constantin in minutele 45, 57, Treznea Ionut in minutul 80, Anisei Sergiu in minutul 84. La juniori: 3-2.
Tineretul Valea Dacilor Recolta Nicolae Balcescu 1-2 (0-0) pentru gazde a marcat Bodilcu Florian in minutul 79, iar pentru oaspeti au marcat: Goreac Ionut in minutul 78, Mocanu Cosmin in minutul 90+4. La juniori: 3-1.
C.S. Cernavoda Danubius Rasova 0-4 (0-1) au marcat: Ilie Gabriel in minutele 20, 54, Matei Catalin in minutul 67, Ilie Ionut in minutul 82. La juniori: 3-0 neprezentare.
Gloria Baneasa Carsium Harsova 3-0 neprezentare. La juniori: 3-0 neprezentare.
C.S. Carvan Lipnita C.S.S. Medgidia meci amanat.