Liga a IV a de Fotbal

20 Noiembrie 2012, Bogdan Ionut Chirita

Seria Est

C.S.O. Ovidiu C.S. Agigea 0-2 (0-1) au marcat: Paraschiv Alexandru in minutul 16, Nicolae Marius in minutul 67. La juniori: 2-2.
C.S. Sparta Techirghiol C.S. Portul 1-1 (1-1) pentru gazde a marcat Curtmemet Erdal in minutul 36, iar pentru oaspeti a marcat Marinescu Daniel in minutul 43. La juniori 1-5.
Viitorul Pecineaga Aurora 23 August 10-2 (5-0) pentru gazde au marcat: Doicaru Radu in minutele 8, 26, 44, 48, Bolat Enis in minutele 27, 33, Banoti Stere in minutul 49, Cogali Erdinci in minutul 50, Varzaru Florin in minutele 66, 81, iar pentru oaspeti a marcat Florea Alexandru in minutele 73, 82. La juniori: 3-0.
C.F.R. Constanta Vulturii Cazino Constanta 1-1 (1-1) pentru gazde a marcat Mocanu Mihai in minutl 11, iar pentru oaspeti a marcat Ferenti Radu in minutul 35. La juniori: 5-4.
Victoria Cumpana A.S. Cogealac 0-2 (0-1) au marcat: Oancea Marian in minutul 3, Lezu Dumitru in minutul 52. La juniori: 4-0.

Seria Vest

A.S. Carvan Lipnita Danubius Rasova 2-2 (1-2) pentru gazde au marcat: Geileanu Mihai in minutul 44, Diacu Vasile in minutul 87, iar pentru oaspeti au marcat: Boghitoi Ionut in minutul 26, Ilie Ionut in minutul 34. La juniori: 6-2.
Tineretul Valea Dacilor Carsium Harsova 3-2 (1-1) pentru gazde au marcat: Stoian Ionut in minuutl 24, Tenea Teodor in minutele 47, 82, iar pentru oaspeti au marcat: Munteanu Silviu in minutul 8, Paladi Mihai in minutul 67. La juniori: 3-0 neprezentare.
Perla Murfatlar Stiinta Poarta Alba 2-1 (1-0) pentru gazde au marcat: Burcea Marin in minutul 42 (autogol), Canciulescu Adrian in minutul 85, iar pentru oaspeti a marcat Tudose Andrei in minutul 79. La juniori: 3-2.
C.S. Cernavoda Gloria Baneasa 1-0 (0-0) a marcat Gheorghe Vasile in minutul 90+2. La juniori: 23-0.
C.S. Mihail Kogalniceanu Recolta Nicolae Balcescu 4-0 (2-0) au marcat: Ciobanu Ionut in minutele 36, 47, 50, Treznea Ioan in minutul 41. La juniori: 5-1.