Liga a IV a de Fotbal

6 Noiembrie 2012, Bogdan Ionut Chirita

Seria Est

Viitorul Pecineaga C.S. Portul Constanta 5-0 (1-0) au marcat: Doicaru Radu in minutele 24, 46, Bolat Enis in minutul 53, Troaca Alex in minutul 69, Cogali Enis in minutul 87. La juniori: 0-1.
C.S.O. Ovidiu Vulturi Cazino Constanta 4-1 (1-1) pentru gazde au marcat: Iancu Ion in minutele 17, 73, 80, Mitris Alex in minutul 87, iar pentru oaspeti a marcat Vanghelici Mihai in minutul 19. La juniori: 1-7
Victoria Cumpana Aurora 23 August 2-0 (0-0) au marcat Costin Mihai in minutul 53, Teleman Andrei in minutul 90+2. La juniori: 2-1
C.S. Eforie C.S. Agigea 1-8 (0-4) pentru gazde a marcat Buciumeata Bogdan in minutul 87, iar pentru oaspeti au marcat: Iacobuta Paul in minutele 2, 10, Parvulescu Claudiu in minutul 37, Dragomir Radu in minutul 33, Forminte Dragos in minutele 58, 62, Boras Ialcin in minutul 70, Cristache Paul in minutul 86. La juniori: 0-3 neprezentare.
C.F.R. Contanta Sparta Techirghiol 2-1 (1-1) pentru gazde au marcat Stefan Iuliu Stefan in minutul 24, Macanu Gabriel in minutul 66, iar pentru oaspeti Curmemet Erdal in minutul 29. La juniori: 2-2

Seria Vest

Perla Murfatlar Recolta Nicolae Balcescu 5-0 (1-0) au marcat: Bondrea Tirel in minutul 45, Nae Ciprian in minutul 51, Manoliu Cristian in minutul 52, Ghita Alex in minutul 58 (autogol), Piron Daniel in minutul 90. La junior: 6-1.
C.S. Carvan Lipnita A.S. Gloria Baneasa 2-3 (1-1) pentru gazde au marcat: Bleortz Adrian in minutul 24, Celnicu Andrei in minutul 64, iar pentru oaspeti au marcat: Magureanu Ionut in minutele 36, 70, Marin George in minutul 58. La juniori: 0-3 lipsa copii dupa carti de identitate.
C.S. Cernavoda Carsium Harsova 6-1 (2-1) - pentru gazde au marcat: Vlad Gabriel in minutele 26, 56, Rizea Razvan in minutele 33, 73, 76, Rusu George in minutul 85, iar pentru oaspeti a marcat Vana Marius in minutul 40. La juniori: 3-0 neprezentare
C.S. M. Kogalniceanu A.S. Tineretul Valea Dacilor 12-0 (3-0) au marcat: Olar Stefanel in minutele 25, 41, 47, 49, 76, Anei Sergiu in minutele 35, 51, Ciobanu Ionut in minutele 65, 85, Mitrus Alex in minutul 80, Ivanov Nicusor in minutul 81, Colciu Constantin in minutul 88. La juniori 9-1.
C.S.S. Medgidia Stiinta Poarta Alba 0-0. La juniori: 5-1