Liga a IV a de Fotbal

23 Octombrie 2012, Bogdan Ionut Chirita

Seria Est

Victoria Cumpana Viitorul Pecineaga 0-5 (0-1) au marcat: Cogali Enis in minutul 11, Doicaru Radu in minutele 65, 69, Nan Florin in minutul 80, Florea Iont in minutul 83. La juniori: 0-2.
C.F.R. Constanta C.S. Portul Constanta 2-0 (2-0) au marcat: Avram Andrei in minutul 1, Stefan Iuliu-Stefan in minutul 45. La juniori: 0-12.
C.S. Eforie Vulturii Cazino Constanta 1-1 (1-0) pentru gazde a marcat Mircea Catalin in minutull 22, iar pentru oaspeti a marcat Vanghelici Mihai in minutul 86. La juniori: 3-7.
C.S.O Ovidiu Sparta Techirghiol 10-2 (3-1) pentru gazde au marcat: Anghelescu Ilie in minutul 10, Iancu Ion in minutele 14, 75, Mitris Claudiu in minutul 39, Dulan Robert in minutele 48, 78, 81, Zelca ionut in minutele 60, 83, 90, iar pentru oaspeti a marcat Curtmemet Erdal in minutele 27, 72. La juniori: 1-10.
C.S. Agigea A.S. Cogelac 7-0 (3-0) au marcat: Paraschiv Alex in minutele 10, 32, 65, 67, Gramosteanu Alex in minutul 30, Alexandru Lucian in minutul 52, Forminte Dragos in minutul 72. La juniori: 3-0 (neprezentare).

Seria Vest

C.S. Carvan C.S. Cernevoda 0-3 (0-0) au marcat: Ciobanu Vasile in minutul 51, Memet Iozlengai in minutul 84, Stanciu Gabriel in minutul 90+3. La juniori: 0-11.
C.S. Mihail Kogalniceanu Carsium Harsova 9-2 (6-0) pentru gazde au marcat: Olar Stefanel in minutele 2, 24, Colciu Constantin in minutele 26, 36, 42, 45, 53, 61, 62, iar pentru oaspeti au marcat: Minca Liviu in minutul 14, Bodilcu Florin Ionut in minutul 88. La juniori: 3-0.
Perla Murfatlar Tineretul Valea Dacilor 6-2 (1-1) pentru gazde au marcat: Nae Ciprian in minutul 43, Stanciuc Ciprian in minutul 50, Piron Daniel in minutele 54, 81, 87, Bondrea Titel in minutul 65, iar pentru oaspeti au marcat: Minca Liviu in minutul 14, Bodilcu Florin Ionut in minutul 88. La juniori: 8-2.
Stiinta Poarta Alba Danubius Rasova 3-2 (2-0) pentru gazde au marcat: Florea Daniel in minutul 18, Miron Constantin in minutul 24, Iridon Eduard in minutul 69 (autogol), iar pentru gazde a marcat Zgubea Sorin in minutele 52, 76. La juniori: 3-2.
C.S.S. Medgidia Recolta Nicolae Balcescu 5-0 (2-0) au marcat: Butnaru Raul in minutul 40, Antip Daniel in minutul 43, Scanteie Paul in minutul 55, Lavric Nicolae in minutul 56, Sarbu Andrei in minutul 85. La juniori: 6-0.