Liga a IV a de Fotbal

4 Septembrie 2012, Bogdan Ionut Chirita

Seria Vest

C.S. Mihail Kogalniceanu C.S. Cernavoda 7-0 (4-0) au marcat: Ciobanu Ionut in minutele 2, 35, Olar Stefan in minutul 11, Ivanov Nicusor in minutele 22, 54, Anei Sergiu in minutul 89, Treznea Ionut in minutul 90. La juniori: 2-2.
C.S. Carvan Lipnita Tineretul Valea Dacilor 3-2 (1-1) pentru gazde au marcat: Salim Sametin in minutul 43, Mosteanu Marius in minutul 57, Bleortz Adrian in minutul 65, iar pentru oaspeti au marcat: Panait Niculae in minutul 22, Sima Claudiu in minutul 83. La juniori: 0-6.
C.S.S. Medgidia Danubius Rasova 0-3 (0-2) au marcat: Matei Calin in minutele 6, 84, Ilie Gabriel in minutul 13. La juniori: 5-0.
Steaua Sperantei Silistea Recolta Nicolae Balcescu 2-1 (1-1) pentru gazde au marcat: Giurgiu Cristian 27, Hampu Gelu in minutul 81, iar pentru oaspeti a marcat Stefan Florin in minutul 20. La juniori: 3-0.
Stiinta Poarta Alba Carsium Harsova 3-2 (1-1) pentru gazde au marcat: Baubec Embrah in minutul 41, Buriu Bogdan in minutul 76 (autogol), Vranceanu Marius in minutul 84, iar pentru oaspeti au marcat: Mihai Tanase in minutul 3, Imbritea Sorin in minutul 72. La juniori: 3-2.
Perla Murfatlar Gloria Baneasa 3-2 (1-2) pentru gazde au marcat: Manoliu Cristian in minutul 39, Piron Daniel in minutl 54, Lezeriuc Iulian in minutul 90+1, iar pentru oaspeti au marcat: Arau Cristian in minutul 22, Magureanu Ionut in minutul 44. La juniori: 5-1.

Seria Est

C.S. Agigea C.S. Portul Constanta 0-0. La juniori: 0-12.
C.F.R. Constanta Viitorul Pecineaga 5-2. La juniori: 3-0 (neprezentare). Lipsa marcatori, arbitrul meciului nu a depus raportul de joc la AJF Constanta.
Victoria Cumpana Sparta Techirghiol 0-2 (0-0) au marcat: Mitran Cristian in minutul 60, Dicu Constantin in minutul 78. La juniori:0-0.
G.S.I.B. Mangalia Vulturii Cazino Constanta 1-2 (1-1) pentru gazde a marcat Zaharia Daniel in minutul 25, iar pentru oaspeti au marcat: Vanghelici Mihai in minutul 44, Arnautu Ionut in minutul 80. La juniori: 8-1.
C.S.O. Ovidiu Aurora 23 August 9-1 (5-0) pentru gazde au marcat: Dulan Robert in minutele 13, 40, 66, 77, Praianu Ciprioan in minutul 22, Anghelescu Ilie in minutul 24, Zelca Ionut in minutul 37, Andrei Mihai in minutul 51, Iancu Ion in minutul 69, iar pentru oaspeti a marcat Balteanu Viorel in minutul 61. La juniori: 3-0 (neprezentare).
C.S. Eforie A.S. Cogealac 7-0 (1-0) au marcat: Rusu Andrei in minutele 18, 54, 87, Bucimeata Bogdan in minutul 61, Caragicu Lucian in minutul 67, Aneste Iulian in minutul 85, Abdula Sunay in minutul 90. La juniori 0-3 (lipsa asistenta medicala, lipsa vize medicale).