Liga a IV a de Fotbal

28 August 2012, Bogdan Ionut Chirita

Liga a IV a
Seria Vest

Danubius Rasova Stiinta Poarta Alba 6-3 (3-1) pentru gazde au marcat: Matei Ionut in minutul 15, Ilie Marin in minutele 44, 45, 60, 89, Olah Constantin in minutul 75, iar pentru oaspeti au marcat: Bulcea Marin in minutul 7, Florea Daniel in minutul 55, Baubec Emran in minutul 81. La juniori: 0-3.
Recolta Nicolae Balcescu C.S.S. Medgidia 1-2 (1-0) pentru gazde a marcat Goreac Ionut in minutul 15, iar pentru oaspeti au marcat: Baciu Florentin in minutul 70, Marin Stelian in minutul 79. La juniori: 2-4.
Tineretul Valea Dacilor Perla Murfatlar 0-1 (0-1) a marcat Nedelcu Alin in minutul in minutul 24. La juniori: 2-5.
Gloria Baneasa Steaua Sperantei Silistea 1-0 (0-0) a marcat Marin George in minutul 77. La juniori: 2-2.
Axiopolis Sp. Cernavoda C.S. Carvan Lipnita 6-0 (3-0) au marcat: Moise Nicolae in minutul 28, Ivan Rodica in minutele 34, 39, Rusu George in minutul 68, Stanciu Gabriel 77, Irinciuc Catalin in minutul 86. La juniori: 3-0.

Sparta Techirghiol C.S.O. Ovidiu 1-2.
A.S. Cogealac C.S. Agigea 0-6 (0-5) au marcat: Parvulescu Claudiu in minutele 6, 32, Gramusteanu Alex in minutul 9, Gecheranu Constantin in minutul 13, Dragomir Radu in minutele 18, 73. La juniori: 3-4.
Vulturii Cazino Constanta C.S. Eforie 2-4 (1-3) pentru gazde a marcat Mustafa Ghiocan in minutele 37, 86, iar pentru oaspeti au marcat: Costea Cristian in minutele 10, 13, Buciumeata Bogdan in minutul 28, Rusu Andrei in minutul 64. La juniori: 3-0.
Viitorul Pecineaga Victoria Cumpana 2-1 (1-1) pentru gazde a marcat Olaru Ion in minutele 45, 63, iar pentru oaspeti a marcat Olaru George in minutul 26. La junior: 1-4.