Fotbal Liga a IV a

8 Mai 2012, Bogdan Chirita

Play Off

C.S. Cernavoda Aurora 23 August 1-1 (0-1) pentru gazde a marcat Oprea Adrian in minutul 84, iar pentru oaspeti a marcat Guinea Valentin in minutul 9. La juniori 14-0.
C.S. Mihail Kogalniceanu C.S. Agigea 2-3 (1-1) pentru gazde au marcat: Treznea Ioan in minutul 38, Andrei Ilie in minutul 84, iar pentru oaspeti au marcat: Maciuca Marian in minutul 26, Draghici Bogdan in minutul 52, Marius Nicolae in minutul 66. La juniori:3-1.
Gloria Baneasa Viteazul Sinoe Mihai Viteazu 3-1 (1-0) pentru gazde au marcat: Ceti Cristian in minutul 31, Cotabita Cristian in minutul 51, Cabason Eugen in minutul 90, iar pentru oaspeti a marcat Manole Marin in minutul 61. La juniori: 3-0 neprezentare.
Perla Murfatlar Portul Constanta 2-1 (0-1) pentru gazde au marcat: Bondrea Titel in minutul 58, Boglea Cristian in minutul 84, iar pentru oaspeti a marcat Grecu Ionut in minutul 29 (autogol). La juniori: 1-5.
Vulturii Cazinou Constanta C.S.O. Ovidiu 1-3 (0-1) pentru gazde a marcat Vanghelici Mihai in minutul 88, iar pentru oaspeti au marcat: Curt Lucian in minutele 19, 82, Andrei Mihai in minutul 90. La juniori: 10-2.
Sport Prim Oltina Sparta Techirghiol 2-0 (1-0) a marcat Placinta Gabriel in minutele 19, 56. La juniori: 3-1.

Play Out

GSIB Mangalia Steaua Sperantei Silistea 2-2 (0-2) pentru gazde au marcat: Cogali Enis in minutul 72, Manoila Valentin in minutul 89, iar pentru oaspeti au marcat: Grigoriu Cristian in minutul 20, Giurgiu Cristian in minutul 43. La juniori: 8-1.
Victoria Cumpana C.S. Carvan Lipnita 2-2 (2-2) pentru gazde au marcat: Fizesan Tudorel in minutul 29, Sirbu George in minutul 45, iar pentru oaspeti au marcat: Bleortz Adrian in minutul 25, Memet Onasis in minutul 30. La juniori: 5-4.
A.S. Cogealac - Stiinta Poarta Alba 0-4 (0-1) au marcat: Cristu Catalin in minutele 37, 71, Voinaegu Alex in minutul 55, Baubec Emrah in minutul 86. La juniori: 2-8.
Viitorul Pecineaga Dacia Mircea Voda 2-3 (0-2) pentru gazde au marcat: Gherase Florin in minutul 48, Tomescu ion in minutul 79, iar pentru oaspeti au marcat: Mitu George in minutele 18, 77, Ciobanuc Ionut in minutul 42. La juniori: 3-0 neprezentare.