Fotbal Liga a IV a

1 Mai 2012, Bogdan Chirita

Plaf Out

Stiinta Poarta Alba Viitorul Pecineaga 1-0 (1-0) a marcat Miron Constantin in minutul 39. La juniori: 16-0.
Carsium Harsova G.S.I.B. Mangalia 3-0 neprezentare. La juniori: 3-0 neprezentare.
Steaua Sperantei Silistea Victoria Cumpana 3-0 au marcat: La juniori: 3-0.
C.S. Carvan Lipnita A.S. Cogealac

Play Off

Aurora 23 August Sport Prim Oltina 2-2 (1-0) pentru gazde au marcat: Bugu Alex in minutul 26, Balteanu Viorel in minutul 83, iar pentru oaspeti a marcat Anghel Petre in minutele 75, 79. La juniori: 2-4.
C.S. Agigea C.S. Cernavoda 6-0 (3-0) au marcat: Maciuca Marian in minutele 3, 25, 83, Alexandru Lucian in minutele 8, 49, Parvulescu Claudiu in minutul 72. La juniori 3-9.
Viteazul Sinoe Mihai Viteazu C.S. Mihail Kogalniceanu 1-2 (0-1) pentru gazde a marcat Boruz Mihai in minutul 56, iar pentru oaspeti a marcat Treznea Ion in minutele 19, 46. La juniori 2-3.
Portul Constanta Gloria Baneasa 2-2 (1-2) pentru gazde au marcat: Tigau Stefan in minutul 29, Cojocariu Antonio in minutul 72, iar pentru oaspeti au marcat: Cabason Eugen in minutul 38, Marin George in minutul 44. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Sparta Techirghiol Vulturii Cazinou Constanta 3-2 (0-0) pentru gazde au marcat: Paraipan Denis in minutul 51, Stan Ionut in minutele 69, 72, iar pentru oaspeti au marcat: Ferenti Radu in minutul 55, Feizula F. in minutul 61. La juniori: 6-8.
C.S.O. Ovidiu Perla Murfatlar 5-3 () pentru gazde au marcat: iar pentru oaspeti au marcat: La juniori: 0-7.