Fotbal Liga a IV a

24 Aprilie 2012, Bogdan Chirita

Play Off

C.S. Cernavoda Viteazul Sinoe Mihai Viteazu 1-2 (0-2) pentru gazde a marcat Radulescu Marian in minutul 47, iar pentru oaspeti au marcat: Copilescu Gabriel in minutul 20, Ivanov Nicusor in minutul 33. La juniori: 8-1.
Perla Murfatlar Sparta Techirghiol 3-1 (1-0) pentru gazde au marcat: Manoliu Cristian in minutul 25, Pascal Valentin in minutele 70, 90+4, iar pentru oaspeti a marcat Stan Ionut in minutul 68. La juniori: 3-5.
Gloria Baneasa C.S.O. Ovidiu 1-0 (1-0) a marcat Suleiman Reis in minutul 5. La juniori: 10-0.
C.S. Mihail Kogalniceanu C.S. Portul Constanta 3-2 (2-1) pentru gazde au marcat: Andrei Ilei in minutul 22, Colciu Constantin in minutul 41, Treznea Iona in minutul 90, iar pentru oaspeti au marcat: Iantoc Andrei in minutul 38, Geambasu Cristian in minutul 73. La juniori: 0-5.
Sport Prim Oltina C.S. Agigea 2-2 (0-1) pentru gazde au marcat: Musat Sorin in minutul 53, Petcu Nicolae in minutul 60, iar pentru oaspeti au marcat: Maciuca Marian in minutul 27, Parvalescu Cristian in minutul 73. La juniori: 5-3.
Vulturii Cazino Constanta Aurora 23 August 2-1 (1-0) pentru gazde au marcat: Tasca Catalin in minutul 23, Cobzaru Helios in minutul 50, iar pentru oaspeti a marcat Bobina Bogdan in minutul 60. La juniori: 4-3.

Play Out

A.S. Cogealac Steaua Sperantei Silistea 0-3 (0-2) au marcat: Radu Negutu in minutul 18, Marian Meauca in minutul 41, Sandulescu Catalin in minutul 56. La juniori: 4-8.
Victoria Cumpana Carsium Harsova 3-1 (2-1) pentru gazde au marcat: Olaru George in minutele 9, 29, Gavrila Viorel in minutul 90, iar pentru oaspeti a marcat Chiazim Engin in minutul 25. La juniori: 0-2.
G.S.I.B. Mangalia Dacia Mircea Voda 5-1 (2-1) pentru gazde au marcat: Mocanu Vasile in minutul 10, Nan Florin in minutul 18, Martisca Eduard in minutul 60, Manoila Valentin in minutul 63, Dutu Bogdan in minutul 86, iar pentru oaspeti a marcat Sarbu Andrei in minutul 14. La juniori: 8-5.
Viitorul Pecineaga C.S. Carvan Lipnita 2-0 (1-0) au marcat: Curti Semran in minutul 8, Croitoru Marius in minutul 62. La juniori: 0-3.