Fotbal Liga a IV a

3 Aprilie 2012, Bogdan Chirita

Seria Vest

C.S. M. Kogalniceanu Stiinta Poarta Alba 5-0 (3-0) au marcat: St. Olar in minutul 6, Al. Chirim in minutul 25, C. Colciu in minutul 40, R. Tanasa in minutul 64, I. Treznea in minutul 69. La juniori: 2-0.
C.S. Axiopolis Cernavavoda A.S. Steaua Sperantei Silistea 1-2 (0-1) pentru gazde a marcat M. Radulescu in minutul 90, iar pentru oaspeti au marcat: Petric Radu in minutul 6, Craciun Nicusor in minutul 73. La juniori: 3-0.
Carsium Harsova C.S. Pestera 3-0. La juniori: 3-0. Echipa C.S. Pestera s-a retras din campionat.
Sport Prim Oltina Dacia Mircea Voda 2-0 (1-0) au marcat: S. Musat in minutul 32, P. Anghel in minutul 39. La juniori 3-0 neprezentare.
C.S. Carvan Vulturii Cazino Constanta 1-2 (0-1) pentru gazde a marcat M. Geileanu in minutul 86, iar pentru oaspeti a marcat S. Feizula in minutele 6, 65. La juniori: 0-3 lipsa asistenta medical.
Perla Murfatlar Gloria Baneasa 3-1 (1-0) pentru gazde au marcat:C. Stanciuc in minutele 21, 58, Al. Tugui in minutul 65 iar pentru oaspeti a marcat I. Conaciu in minutul 76. La juniori: 2-6.

Seria Est

Aurora 23 August Viitorul Pecineaga 5-0 (1-0) au marcat: N. Barbulescu in minutele 8, 53, H. Cobzaru in minutul 82, V. Balteanu in minutele 81, 88. La juniori: 3-0 lipsa viza medicala.
Sparta Techerghiol GSIB Mangalia 0-0. La juniori: 1-2.
C.S.O. Ovidiu Viteazul Sinoe Mihai Viteazu 0-0. La juniori:4-7.
Viitorul Cumpana Gloria Albesti 3-0. La juniori: 3-0. Echipa Gloria Albesti s-a retras din campionat.
A.S. Cogealac Cariocas Constanta 3-0. La juniori: 3-0. Echipa Cariocas Constanta s-a retras din campionat.
C.S. Agigea C.S. Portul 4-1 (2-1) pentru gazde au marcat: B. Boritz in minutul 10, I. Dragoi in minutul 39, M. Maciuca in minutul 66, Cr. Carapcea in minutul 73 iar pentru oaspeti a marcat A. Iantoc in minutul 25. La juniori: 2-2.