Fotbal Liga a IV a

8 Noiembrie 2011, Bogdan Chirita

Seria VEST

Steaua Sperantei Silistea Gloria Baneasa 0-4 (0-2) au marcat: Arau Cristian in minutele 23, 38, Marin George in minutul 60, Sandu Ionut in minutul 75. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Perla Murfatlar Vulturii Cazino Constanta 2-0 (1-0) au marcat: Pascal Valentin in minutul 37, Stanciuc Ciprian in minutul 63. La juniori: 5-1.
Stiinta Poarta Alba C.S. Pestera 1-1 (1-1) pentru gazde a marcat Baubec Emrh in minutul 6, iar pentru oaspeti a marcat Andreescu Gheorghe in minutul 14. La juniori: 1-3.
Carsium Harsova C.S. Carvan Lipnita 1-1 (0-0) pentru gazde a marcat Gheorghe Dorin in minutul 57, iar pwntru oaspeti a marcat Rosca Constantin in minutul 55. La juniori: 5-0.
C.S. Cernavoda Sport Prim Oltina 0-2 (0-1) au marcat: Sbircea Ionut in minutul 29, Placinta Gabriel in minutul 53. La juniori: 7-0.
C.S. Mihail Kogalniceanu Dacia Mircea Voda 2-1 (1-0) pentru gazde au marcat: Colciu Constantin in minutul 27, Traznea Ioan in minutul 54, iar pentru oaspeti a marcat Mitu George in minutul 90+2. La juniori: 6-4.

Seria EST

Portul Constanta Cariocas Constanta 1-0 (0-0) a marcat Geambasu Cristian in minutul 63. La juniori: 1-0.
Aurora 23 August C.S.O. Ovidiu 4-3 (3-1) pentru gazde au marcat: Balteanu Viorel in minutele 11, 27, Olaru Iulian in minutul 24, Gheorghe Razvan in minutul 55, iar pentru oaspeti au marcat: Agafitei Catalin in minutul 13, Dulan Robert in minutele 61, 80. Partida a fost intrerupta in minutul 85 cand un jucator al echipei Aurora 23 August l-a lovit pe arbitru. La juniori: 2-2.
Victoria Cumpana G.S.I.B. Mangalia 1-1 (0-1) pentru gazde a marcat Cazacu Mihai in minutul 90+1, iar pentru oaspeti a marcat Dimoftei Emilian in minutul 29. La juniori: 0-3 (lipsa carnete legitimare).
C.S. Agigea Viteazul Sinoe Mihai Viteazu 4-2 (1-1) pentru gazde au marcat: Almache Alex in minutul 27, Nedelea Florentin in minutul 64, Parvulescu Claudiu in minutul 67, Cristache Paul in minutul 72, iar pentru oaspeti au marcat: Ivanov Nicusor in minutul 8, Manole Marian in minutul 70. La juniori: 6-0.
A.S. Cogealac Sparta Techirghiol 0-8 (0-2) au marcat: Stan Ionut in minutele 36, 37, 89, Grosu Dorin in minutele 68, 81, Mitran Cristian in minutul 70, Ghetau Sorin in minutele 74, 86. La juniori: 0-8.