Fotbal Campionatul Judetean

8 Noiembrie 2011, Bogdan Chirita

Seria Nord

Vointa Sacele A.S. Gradina 8-0 (3-0) au marcat: Abdulhai Taner in minutul 7, Bosca Nicolae in minutul 22, Turtoi Cristian in minutul 31, Srugariu Ionel in minutul 50 (autogol), Lazar Daniel in minutul 60, Balan Dumitru in minutele 67, 84, Taranu Valentin in minutul 77.
Steaua RTS Cogealac Recolta Nicolae Balcescu 3-5 (3-4) pentru gazde au marcat: Dobrica Mihai in minutul 8, Helera Florentin in minutul 16, Raftu Cristian in minutul 40, iar pentru oaspeti au marcat: Goreac Ionut in minutele 26, 30, Stefan Florin in minutele 36, 37, 69.
Ulmetum Pantelimon Pescarusul Garliciu 1-0 (0-0) a marcat Toma Nicu in minutul 69.
Pescarul Ghindaresti Dunarea Ciobanu 4-3 (1-0) pentru gazde au marcat: Platon Anatoli in minutele 10, 63, Boboc Nicolae in minutele 68, 81, iar pentru oaspeti au marcat: Tudor Radu in minutul 65, Nacu Nicolae in minutele 86, 90.
Gloria Seimeni Dunaris Topalu 2-0 (1-0).
Sportul Tortoman Viitorul Garliciu meci amanat.

Seria SUD

C.S. II Pestera Sacidava Aliman 3-1 (1-1) pentru gazde au marcat: Visan Daniel in minutul 27, Stefan George in minutul 70, Ciutacu Adrian in minutul 80, iar pentru oaspeti a marcat Rizea Marian in minutul 44.
Vointa Cochirleni C.S.S. Municipal Medgidia 5-1 (2-1) pentru gazde au marcat: Matei Catalin in minutele 5, 42, 54, 62, Ciobanica eugen in minutul 87, iar pentru oaspeti a marcat Cosma Andrei in minutul 45.
Tineretul Valea Dacilor Marmura Deleni 5-0 (4-0) au marcat: Bodilcu Ionut in minutele 12, 65, Maraloi Constantin in minutele 15, 26, 39.
Vointa Siminoc Trophaeum Adamclisi 11-1 (5-0) pentru gazde au marcat: Neagoe Gabriel in minutele 1, 12, Trifan Vasile in minutele 16, 20, 47, 50, Valimareanu Gheorghe in minutele 41, 53, Chirita Iulian in minutul 73, Lungu Cristian in minutele 74, 76, iar pentru oaspeti a marcat Greceanu Andrei in minutul 51.
A.S. Ciocirlia Dunarea Ostrov 0-4 (0-0) au marcat: Birzan Alex in minutul 57, Monea Ionut in minutul 69, Oprea Aurelian in minutul 78, Zagrean Cristian in minutul 88.
Danubius Rasova C.S.M. II Valea Dacilor meci amanat.

Seria EST

Farul Tuzla Luceafarul Amzacea 1-3 (0-1) pentru gazde a marcat Aldea Vasile in minutul 87, iar pentru oaspeti au marcat: Csucsak Alexandru in minutul 11, Cristea Dragos in minutul 58, Saban Ener in minutul 80.
Avantul Comana A.S Baraganu 3-0 (0-0) au marcat: Draghici Ionut in minutele 68, 77, Ciocan Sorin in minutul 90.
C.S. II Agigea Sparta II Techirghiol 1-4 (0-1) pentru gazde a marcat Manea Marian in minutul 88, iar pentru oaspeti au marcat: Pavlicu Inocentiu in minutul 33, Stan Ionut in minutul 50, Vant Adrian in minutele 82, 85.
Unirea Topraisar Viitorul Mereni 3-1 (0-1) pentru gazde au marcat: Paun Razvan in minutul 67, Iordachi Daniel in minutul 74, Calin Mihail in minutul 78, iar pentru oaspeti a marcat Paraschiv Stefan in minutul 7.
Fulgerul Chirnogeni Gloria II Cotu Vaii 3-0 (3-0) au marcat: Visan Florea in minutele 8, 32, Spoiala Constantin in minutul 35.
Viitorul Cerchezu Viitorul Cobadin 1-0 (0-0) a marcat Pal Andrei in minutul 54 (autogol).
C.F.R. Constanta Recolta Negru Voda 9-2 (1-1) pentru gazde au marcat: Voinila Bogdan in minutele 11, 75, Stefan Iuliu in minutul 50, Dragomir Adrian in minutele 57, 62, 79, Sima Cristian in minutele 60, 70, Caracostea Ionut in minutul 80, iar pentru oaspeti au marcat: Guicila Cosmin in minutul 39, Sirboiu Cristian in minutul 72.