Rss Feed Site Map

Fotbal Campionatul Judetean

14 Iunie 2011, Bogdan Chirita

Seria Nord

Dunarea Ciobanu – Steaua Sperantei Silistea 4-1 (2-0) – pentru gazde au marcat: Mihai Constantin in minutul 19, Tudor Radu in minutul 42, Stelian Denis in minutul 53, Pastea Marian in minutul 89, iar pentru gazde a marcat Calcan Lucian in minutul 86.
Sportul Tortoman – C.S.S. Medgidia 5-4 (1-2) – pentru gazde au marcat: Strujac Ionut in minutele 21, 86, Demirat Guran in minutul 67 (autogol), Strujac Mihaita in minutul 80, Lupu Adrian in minutul 82, iar pentru oaspeti au marcat: Memet Asan in minutele 3, 17, Costea Robert in minutele 65, 68.
Recolta Nicolae Balcescu – Dunaris Topalu 3-0 – neprezentare.
Pescarusul Garliciu – Gloria Seimeni 5-0 (1-0) – au marcat: Furnica Marin in minutul 24, Raducan Dumitru in minutul 64, Draghici Ionel in minutele 77, 78, 84.
Ulmetum Pantelimon – Viteazul Sinoe Mihai Viteazu 0-2 (0-1) – au marcat: Iacob I. in minutul 14 (autogol), Ivanov N. in minutul 70.
Marcon Star Medgidia – Viitorul Fantanele 1-6 (1-4) - pentru gazde a marcat Dorobantu George in minutul 37, iar pentru oaspeti au marcat Clinci Gabriel in minutele 8, 30, 89, Potelcanu Alexandru in minutul 32, Otelea Andrei in minutul 33, Samoili Florin in minutul 82.
Pescarul Ghindaresti – Viitorul Nisipari 4-3 (2-2) – pentru gazde au marcat: Maraie Nicusor in minutul 4, Panfilov Alexandru in minutul 35, Tiberiu Alexe in minutul 46, Nicolai Romica in minutul 90, iar pentru oaspeti au marcat: Milsan Adrian in minutele 27, 47, Pricopie Ionut in minutul 29.

Seria Est

Vulturii Cazino Constanta – Viitorul Cerchezu 5-1 (2-0) – pentru gazde au marcat: Asan Eren in minutul 10, Danca Paul in minutul 14, Feizula Senis in minutul 50, Vanghelici Mihai in minutul 75, Patrut Gheorghe in minutul 76, iar pentru oaspeti a marcat Asan Eren in minutul 81 (autogol).
Avantul Comana – C.F.R. Constanta 1-1 (0-1) – pentru gazde a marcat Benghea Costel in minutul 61, iar pentru oaspeti a marcat Ciocan Ionut in minutul 36,
Unirea Topraisar – Sparta II Techirghiol 2-6 (1-2) – pentru gazde a marcat Sachir Serhan in minutele 21, 85, iar pentru oaspeti au marcat: Beldiman Ionut in minutele 9, 17, 87, Cercel Emilian in minutele 67, 75, Selcin Adrian in minutul 81.
A.S. Baraganu – Fulgerul Chirnogeni 6-2 (3-1) – pentru gazde au marcat: Pritoputu Ionut in minutul 11, Neacsu Valentin in minutele 24, 33, 89, Ciuponea Daniel in minutul 60, Ana Ionut in minutul 90+1, iar pentru oaspeti au marcat: Olteni Ionut in minutul 28, Stanga Ionut in minutul 78.
Viitorul Mereni – Elif Fantana Mare 3-0 – neprezentare.
Recolta Negru Voda – Gloria II Albesti Cotu Vaii 7-3 (3-2) - pentru gazde au marcat: Dragomir Cristu in minutele 2,23,69,73,78,82, Schiopu Ion in minutul 30, iar pentru oaspeti au marcat: Sandu Marian in minutul 7, Iordache Andrei Florin in minutul 15, Petre Dumitru in minutul 68.