Fotbal Liga a IV a

Play Off
Axipolis Sp. Cernavoda – C.S. Portul Constanta 0-1 (0-0) – a marcat Geambasu Cristian in mintul 63. La juniori: 3-0.
C.S. Mihail Kogalniceanu – International Pecineaga 2-3 (1-1) – pentru gazde au marcat: Treznea Ion in minutul 5, Olar Stefanel in minutul 55, iar pentru oaspeti au marcat: Balteanu Viorel in minutul 30, Manciu George in minutul 75, Sali Sever in minutul 79. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Gloria Baneasa – C.S. Agigea 3-0 (0-0) – a marcat: Arau Cristian in minutele 65, 68, 88. La juniori: 3-0.
A.S. Carvan – Gloria Albesti 4-2 (3-2) – pentru gazde au marcat: Bleortz Adrian in minutul 26, Magureanu Ionut in minutele 40, 42, Geileanu Mihai in minutele 55, iar pentru oaspeti au marcat: Petcu Nicolae in minutul 21, Filip Stefan in minutul 28. La juniori: 4-2.
C.S. Pestera – C.S. II Eforie 5-1 (2-0) – pentru gazde au marcat: Normambet Dogan in minutul 15, Florea Cristian in minutul 29, Ciocanel Bogdan in minutul 47, Ripert N. Parfait in minutele 66, 68, iar pentru oaspeti a marcat Potosea Ionut in minutul 77. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Dacia Mircea Voda – G.S.I.B. Mangalia – meci amanat.

Play Out
A.S Cogealac – Perla Murfatlar 1-2 (0-2) – pentru gazde a marcat Lezu Dumitru in minutul 54, iar pentru oaspeti au marcat: Stanciuc Ciprian in minutul 23, Neagoe Adrian in minutul 44. La juniori: 0-11.
C.S.O. Ovidiu – Stiinta Poarta Alba 6-2 (4-2) – pentru gazde au marcat: Zelca Ionut in minutele 13, 32, Dulan Robert in minutele 24, 37, 77, 89, iar pentru oaspeti au marcat: Ibrian Dragos in minutul 22, Cristu Catalin in minutul 31. La juniori: 3-4.
Victoria Cumpana – Sport Prim Oltina 1-0 (1-0) – a marcat Vladu Constantin in minutul 30. La juniori: 4-3.
Sparta Techirghiol – Danubius Rasova 3-0. La juniori: 3-0. Echipa Danubius Rasova s-a retras din campionat.
Aurora 23 August – Carsium Harsova 3-0. La juniori: 3-0. Echipa Carsium Harsova s-a retras din campionat.