Fotbal Liga a IV a

Play Off

Dacia Mircea Voda – C.S. Agigea 1-4 (1-2) – pentru gazde a marcat: Hanu Georgian in minutul 12, iar pentru oaspeti au marcat: Bambergher Ion in minutul 3, Agafitei Catalin in minutul 42, Tanase Adrian in minutul 50, Dragoi Ionel in minutul 75. La juniori: 5-9.
Axiopolis Sp. Cernavoda – Gloria Albesti 1-1 (0-0) – pentru gazde a marcat Memet Iozlenoan in minutul 78, iar pentru oaspeti a marcat Enache Andei in minutul 90+2. La juniori: 5-1.
C.S. Mihail Kogalniceanu – C.S. II Eforie 6-2 (2-1) – pentru gazde au marcat: Lache Florin in minutul 2, Colciu Constantin in minutul 35, Turtoi Danut in minutul 69, Ciobanu Ionut in minutul 76, Olar Stefanel in minutul 79, Anei Sergiu in minutul 88, iar pentru oaspeti au marcat: Neacsu Marius in minutul 18, Veleanovici Cornel in minutul 52. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Gloria Baneasa – G.S.I.B. Mangalia 2-0 (0-0) – au marcat: Suliman Reis in minutul 66, Marin George in minutul 86. La juniori: 3-2.
A.S. Carvan – Portul Constanta 3-0 (neprezentare). La juniori: 3-0 (neprezentare).
C.S. Pestera – International Pecineaga 3-0 (0-0) – au marcat: Maciuca Marian in minutul 50, Ciocanel Bogdan in minutul 78, Piron Daniel in minutul 79. La juniori: 9-0.

Play Out

Sparta Techirghiol – Perla Murfatlar 3-2 (3-0) – pentru gazde au marcat: Paraschivoiu Robert in minutul 24, Pavlicu Ioncentiu in minutul 38, Stan Robert in minutul 42, iar pentru oaspeti a marcat Mnoliu Cristian in minutele 60, 90+1. La juniori: 1-5.
Cariocas Constanta – Sport Prim Oltina 2-1 (2-1) – pentru gazde a marcat Ghita Iulian in minutele 14, 18, iar pentru oaspeti a marcat Neagu Aurelian in minutul 22. La juniori: 3-0 (neprezentare). Echipa Sport Oltina a introdus contestatie pentru substituire de jucator.
Aurora 23 August – Stiinta Poarta Alba – partida a fost reprogramata pentru data de 10.05.2011.
A.S. Cogealac – Danubius Rasova 3-0 – echipa Danubius Rasova s-a retras din campionat.
C.S.O. Ovidiu – Carsium Harsova 3-0 – echipa Carsium Harsova s-a retras din campionat.