Fotbal Liga a IV a

5 Aprilie 2011, Bogdan Chirita

Seria VEST

C.S. Mihail Kogalnicenu – Gloria Baneasa 5-3 (3-0) – pentru gazde au marcat: Treznea Ioan in minutele 9, 34, 54, 76, Ciobanu Ionut in minutul 26, iar pentru oaspeti au marcat: Arau Cristian in minutul 65, Marin George in minutele 72, 79. La juniori: 1-3.
C.S. Pestera – A.S. Carvan 3-3 (1-3) – pentru gazde au marcat: Florea Cristian in minutele 39, 82, Ciobanuc Ionut in minutul 89, iar pentru oaspeti au marcat: Rosca Constantin in minutul 5, Magureanu Ionut in minutul 33, Bleorta Adrian in minutul 36. La juniori: 2-3.
Sport Prim Oltina – Perla Murfatlar 1-2 (0-1) – pentru gazde a marcat Ghergic Georgian in minutul 65, iar pentru oaspeti au marcat: Bondrea Titel in minutul 10, Vulpe Andrei in minutul 55. La juniori: 1-6.
Danubius Rasova – Stiinta Poarta Alba 0-3 – echipa Danubius Rasova s-a retras din campionat. La juniori: 0-3.
Dacia Mircea Voda – Carsium Harsova 3-0 – echipa Carsium Harsova s-a retras din campionat. La juniori: 3-0.

Seria EST

C.S. Portul Constanta – C.S.O. Ovidiu 1-1 (0-1) – pentru gazde a marcat Maciuca Marian in minutul 56, iar pentru oaspeti a marcat Ciciuleaca Cristian in minutul 10. La juniori: 0-3 (lipsa asistenta medicala).
A.S. Cogealac – C.S. II Eforie 2-2 (1-1) – pentru gazde au marcat: Iscru Ionut in minutul 40, Cristea Florin in minutul 90, iar pentru oaspeti au marcat: Neacsu Marius in minutul 29, Leonte Cristian in minutul 85. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Aurora 23 August – International Pecineaga 0-4 (0-2) – au marcat: Manea Valentin in minutul 4 (autogol), Mladin Daniel in minutul 22 (autogol), Olaru Iulian in minutele 53, 84. La juniori: 4-4.
Cariocas Constanta – Victoria Cumpana 1-2 (0-1) – pentru gazde a marcat Damasaru Constatin in minutul 59, iar pentru oaspeti au marcat: Merla Madalin in minutul 23, Gusa Cristian in minutul 70. La juniori: 1-1.
Sparta Techirghiol – C.S. Agigea 0-6 (0-2) – au marcat: Nicolae Marius in minutul 7, Cristache Paul in minutul 19, Dragoi Ionel in minutul 64, Cazacu Marian in minutele 67, 90+2, Armencea Radu in minutul 69. La juniori: 4-7.
Gloria Albesti – G.S.I.B. Mangalia  4-0 (1-0) – au marcat: Mocanu Vasile in minutul 16, Filip Stefan in minutele 52, 64, Petcu Nicolae in minutul 75. La juniori: 5-3.