Fotbal Campionatul Judetean

29 Martie 2011, Bogdan Chirita

Seria NORD

Steaua Sperantei Silistea – Gloria Seimeni 5-0 (1-0) – au marcat: Siminiceanu Daniel in minutele 12, 47, 59, 85, Neagu Aurica in minutul 54.
Pescarusul Garliciu – Viitorul Fantanele 2-1 (2-0) – pentru gazde a marcat Dragoi I. in minutele 14 si 36, iar pentru oaspeti a marcat Datcu Dorin in minutul 68.
Dunarea Ciobanu – Dunaris Topalu 0-0 (0-0).
Marcon Star Medgidia – Viteazul Sinoe Mihai Viteazu 0-4 (0-1) – au marcat: Manole Marian in minutul 21, Ivanciu Nicolae in minutul  46, CORBU Stefan in minutele 65, 68.
Recolta Nicolae Balcescu – C.S.S. Medgidia 3-0 (2-0) – au marcat: Goreac Ionut in minutul 3, Barbu Bogdan in minutul 37, Stefan Florin in minutul 85.
Ulmetum Pantelimon – Viitorul Nisipari 3-1 (2-1) – pentru gazde au marcat: Pasmangiu Alexandru in minutele 35, 49, Toma Nicu in minutul 45, iar pentru oaspeti a marcat Sarbu Dumitru in minutul 11.
Sportul Tortoman – Pescarul Ghindaresti 0-4 (0-4) – au marcat: Maraie Nicusor in minutul 29, Platon Anatoli in minutul 36, Vartolomei Toni in minutul 44, Strujac Marian in minutul 45 (autogol).

Seria EST

Luceafarul  Amzacea – Sparta II Techirghiol 4-0 (1-0) – au marcat: Dobotaru Lucian in minutul 36, Trusescu Ionut in minutul 65, Saban Ener in minutul 69, Gunita Catalin in minutul 71.
Unirea Topraisar – Viitorul Cerchezu 6-2 (3-1) – pentru gazde au marcat: Sandu Claudiu in minutele 3, 55, Sandu Gabriel in minutul 15, Ianos Marius in minutul 32, Plesa Viorel in minutul 60, Marovschi Stefan in minutul 72 (autogol), iar pentru oaspeti au marcat: Camulschi Danel in minutul 21, Marovschi Stefan in minutul 51.
A.S. Independenta – Elif Fantana Mare – meci neprogramat.
Vulturii Cazino Constanta – Fulgerul Chirnogeni  10-1 (4-1) – pentru gazde au marcat: Vanghelici Mihai in minutele 3, 27, 47, 80, 85, 90, Caragicu Mihai in minutul 37, Ferenti Radu in minutele 40, 65, Feizula Senis in minutul 59, iar entru oaspeti a marcat Spoiala Cosmin in minutul 27.
A.S. Baraganu – Gloria II Coto Vaii 1-2 (0-0) – pentru gazde a marcat Petroiu Dan in minutul 82, iar pentru oaspeti au marcat: Grigoras Adrian Constantin in minutul 65, Dumitrescu I. Constantin in minutul 74.
Viitorul Mereni – C.F.R. Constanta 2-1 (1-0) – pentru gazde au marcat: Nedelcu Marin in minutul 42, Slabu Paul in minutul 60, iar pentru oaspeti a marcat Parvu Robert in minutul 89.
Avantul Comana – Recolta Negru Voda 1-2 (1-1) – pentru gazde a marcat Ursu Cristian in minutul 5, iar pentru oaspeti au marcat: Cupes Romica in minutul 10, Schiopu Ion in minutul 72.