Fotbal Liga a IV a

29 Martie 2011, Bogdan Chirita

Seria EST

C.S.O. Ovidiu – A.S. Cogealac 3-2 (1-1) – pentru gazde au marcat: Zelca Ionut in minutul 8, Dulan Robert in minutele 55, 85, iar pentru oaspeti a marcat Belu Alexandru in minutele 9, 50. La juniori: 6-0.
C.S. II Eforie – Aurora 23 August 8-2 (3-2) – pentru gazde au marcat: Buciumeata Bogdan in minutele 13, 23, Neacsu Marius in miutul 22, Leuca Eduard in minutul 59, Roman Alexandru in minutele 63, 80, Gospodin Stefan in minutul 70, Abdula Sunai in minutul 90, iar pentru oaspeti a marcat Tinta Daniel in minutele 34, 43. La juniori: 2-3.
International Pecineaga – Cariocas Constanta 2-1 (0-0) – pentru gazde au marcat: Gogali Enis in minutul 22, Olaru Iulian in minutul 53, iar pentru oaspeti a marcat Pripoi Iancu in minutul 71. La juniori: 2-1.
Victoria Cumpana – Sparta Techirghiol 3-1 (1-0) – pentru gazde au marcat: Herescu Razvan in minutul 23, Amariei Andrei in minutele 58, 65, iar pentru oaspeti a marcat Spataru Corneliu in minutul 90+1. La juniori: 1-2.
C.S. Agigea – G.S.I.B. Mangalia 5-2 (3-1) – pentru gazde au marcat: Agafitei Catalin in minutul 1, Amencea Radu in minutul 19, Mogosanu Andrei in minutul 30, Rusu Andrei in minutele 52, 65, iar pentru oaspeti au marcat: Bradea Daniel in minutul 11, Manoila Valentin in minutul 67. La juniori: 0-3.
Gloria Albesti – Portul Constanta 4-1 (3-0) – pentru gazde au marcat: Azmi Levent in minutul 7, Anghel Petre in minutele 24, 39, 80, iar pentru ospeti a marcat Radu Madalin in minutul 90. La juniori: 3-0 (neprezentare).

Seria VEST

Gloria Baneasa – Axiopolis Sp. Cernavoda 2-0 (0-0) – au marcat: Araci Cristian in minutul 74, Cabason Eugen in minutul 76. La juniori: 0-2.
Stiinta Poarta Alba – C.S. Pestera 0-2 (0-1) – au marcat: Badea Mihai in minutul 43, Ciobanuc Ionut in minutul 82. La juniori: 1-2.
A.S. Carvan – Sport Prim Oltina 2-0 (0-0) – au marcat: Magureanu Ionut in minutul 54, Geileanu Mihai in minutul 90. La juniori: 4-5.
Perla Murfatlar – Carsium Harsova 3-0 (neprezentare). La juniori: 3-0 (neprezentare).
Dacia Mircea Voda – C.S. Mihail Kogalniceanu 1-2 (0-0) – pentru gazde a marcat Giurgiu Cristian in minutul 75, iar pentru oaspeti a marcat Treznea Ioan in minutele 89, 90+1. La juniori: 2-1.