Rezultate Liga a IV a

Liga a IV a / Play Off
Stiinta Poarta Alba – Farul Tuzla – 2-3 (2-1) –  pentru gazde au marcat: Noman Rep in minutul 9, Baubec Enran in minutul 42, iar pentru oaspeti au marcat: Lungu George in minutul 31, Iosif Daniel in minutele 85,89; la juniori 11-4.
Perla Murfatlar – G.S.I.B. Mangalia – 2-4 (1-2) – pentru gazde au marcat: Chelariu George in minutul 6, Pascal Valentin in minutul 83, iar pentru oaspeti au marcat: Florea Cristian in minutul 11, Olteanu Catalin in minutul 21, Grigore Catalin in minutul 80, Moraru Daniel in minutul 87; la juniori 3-1.
Carsium Harsova – C.S.O. Ovidiu – 0-1 (0-1) – a marcat Ranja Bogdan in minutul 28; la juniori 8-0.
Gloria Baneasa –  Portul Constanta – 0-3 (0-2) – au marcat: Barzan Alexandru in minutul 6, Bargau Constantin in minutul 40, Chiperi Romeo in minutul 50; la juniori 1-0.
Dunarea Ostrov-Rasova – Victoria Cumpana – 2-1 – pentru gazde au marcat: Caraoima Iulian in minutul 20, Olah Constantin in minutul 73, iar pentru oaspeti a marcat Fiscuci Andrei in minutul 79; la juniori 2-5.
C.S. Pestera – Gloria Albesti – 1-1 (1-0) – pentru gazde a marcat Mitu Claudiu in minutul 3, iar pentru oaspeti a marcat Anghel Petre in minutul 87; la juniori 7-1.

Liga a IV a / Play Out
infratirea Cogealac – Dacia Mircea Voda – 0-3
– neprezentare (echipa infratirea Cogealac s-a retras din campionat); la juniori 5-5.
Aurora 23 August – C.S. Mihail Kogalniceanu – 0-4 (0-2) – au marcat: Pundichi Remus in minutul 13, Colci Costel in minutul 70, Ruca Anastase in minutul 80, Treznea Ioan in minutul 87; la juniori 2-1.
Viitorul Pecineaga – Axiopolis Sp. Cernavoda – 1-3 (0-2) – pentru gazde a marcat Kerim Kadan in minutul 87, iar pentru oaspeti au marcat: Ivan Romica in minutul 22, Enache Claudiu in minutul 23, Voicu Marius in minutul 56; la juniori 2-5.
Cariocas Constanta – Soprt Prim Oltina – 3-3 (0-2)
– pentru gazde au marcat: Oprea Andrei in minutele 60, 67 si Pripoi Iancu in minutul 78, iar pentru oaspeti au marcat: Sivriu Daniel in minutul 40, Sarbu Danut in minutul 43, Baraitaru Iulian in minutul 72; la juniori 5-4.
 Sparta Techirghiol – Viitorul Nisipari – 6-3 (3-1) – pentru gazde au marcat: Berceanu Cristian in minutele 13, 17, 31, 50 si Ravlicu Inocentiu in minutele 70, 80, iar pentru oaspeti a marcat Cartoafa Mihai in minutele 8, 53, 65; la juniori 1-7.
Elpis Constanta – Dunarea Ciobanu – 2-0 (0-0) – au marcat: Spiescu Albert in minutul 47 si Gurita George in minutul 77; la juniori 2-0.