Campionatul judetean de fotbal liga a 4-a

9 Martie 2010, Bogdan Chirita

SportSeria EstVictoria Cumpana 3-0 Elpis Constanta (la pauza 1-0) au marcat: Turtoi Cristian in minutele 29, 47 si Fizesan Tudorel in minutul 56; la juniori 0-1.G.S.I.B. Mangalia 7-1 Aurora 23 August (la pauza 4-0) pentru gazde au marcat: Panulescu Claudiu in minutele 12, 20, 60, Moraru Daniel in minutele 28, 66 si Ilie Ionut in minutele 40, 86, iar pentru oaspeti a marcat Bongea Costel in minutul 70; la juniori 4-1.Gloria Albesti 2-0 Viitorul Pecineaga (la pauza 1-0) a marcat Mocanu Vasile in minutele 14 si 88; la juniori 3-0 (neprezentare).Cariocas Constanta 1-1 Farul Tuzla (la pauza 0-0) pentru gazde a marcat Tuzluchi Ioan in minutul 64, iar pentru oaspeti a marcat Iosif Daniel in minutul 86; la juniori 0-3 (lipsa asistenta medicala).Sparta Techirghiol 3-1 infratirea Cogealac (la pauza 1-1) pentru gazde au marcat: Berceanu Cristian in minutul 41 si Luchici Alexandru in minutele 66 si 83, iar pentru oaspeti a marcat Mutu Sorin in minutul 28; la juniori 6-4.Portul Constanta 1-1 C.S.O. Ovidiu (la pauza 0-1) pentru gazde a marcat Leonte Cristian in minutul 78, iar pentru oaspeti a marcat Zelca Ionut in minutul 31; la juniori 0-3 ambele echipe + amenda (refuzul de a juca).Seria VestDunarea Ostrov Rasova 3-0 Viitorul Nisipari (neprezentare); la juniori meci amanat.Stiinta Poarta Alba 0-0 Axiopolis SP Cernavoda; la juniori 0-3.Carsium Harsova 0-5 C.S. Pestera (la pauza 0-2) au marcat: Piron Daniel in minutul 17, Anghel Enache in minutul 18 si Iridon Eduard in minutul53; la juniori 3-0 (neprezentare).Dacia Mircea Voda 2-3 Gloria Baneasa (la pauza 1-0) pentru gazde au marcat: Ciobanuc Ionut in minutul 35 si Vlad Gabriel in minutul 51, iar pentru oaspeti au marcat: Sivriu Dan in minutul 50, Arau Cristian in minutul 60, Costache Marius in minutul 70; la juniori 3-5.CS Mihail Kogalniceanu 1-1 Perla Murfatlar (la pauza 0-1) au marcat Treznea Ioan in minutul 61, respectiv Pascal Georgian in minutul 6; la juniori 1-5.Dunarea Ciobanu 4-1 Sport Prim Oltina (la pauza 2-0) pentru gazde au marcat: Folea Madalin in minutele 2 si 18, Pastea Marian in minutul 79, Tudor Radu in minutul 81, iar pentru oaspeti a marcat Ghergic Iulian in minutul 88; la juniori 3-0 (neprezentare).