CLASAMENTUL LIGII MASCULINE DE HANDBAL EDITIA 2006 - 2007

Ianuarie 2007, Bogdan Chirita

Sport


1HCM Constanta13111138631823
2Steaua MFA Bucuresti 13110244037622
3Dinamo Baumit Bucuresti13101244736821
4Uztel Ploiesti1381436534617
5UCM Resita1364341638116
6CSM Medgidia1361640940313
7Univ. Bucovina Suceava1361637240613
8Izometal Timisoara1352636435912
9Minaur Baia Mare1360739539312
10Energ. Lign. Pandurii Tg. Jiu1351737037611
11HCM CSM Bistrita1350833536210
12HCM Brasov133193303547
13Armatura U Agronomia Cluj1321103103935
14Politehnica Iasi1300133294330


Album foto

  • Articole din editia din data de Ianuarie 2007

  • CLASAMENT GOLGETERI TROFEUL "AUREL BULGARIU"

    Sport
  • CLASAMENTUL LIGII MASCULINE DE HANDBAL EDITIA 2006 - 2007

    Sport
  • RETURUL LIGII NATIONALE MASCULINE DE HANDBAL

    Sport
  • Investitiile anului 2007 in Medgidia

    Sport
  • Integrarea in Uniunea Europeana, eveniment sarbatorit cu bucurie la Medgidia

    Sport
  • Articole din aceeasi categorie

  • Liga 3 nu se reia: fără retrogradări, serii de 18 formații în sezonul viitor!

    Sport
  • CS Medgidia va juca turneul semifinal, în perioada 12-14 iunie, în Grupa 2

    Sport
  • Medgidia invinge pe HC Dobrogea Sud II la Constanta: 30-34

    Sport
  • Amalia Niţă a obţinut primele titluri pentru boxul feminin din Medgidia

    Sport
  • Dinamo Bucuresti invinsa la Medgidia. Voleibalistele de la CS Medgidia au produs surpriza

    Sport
  • Medgidia, str. Republicii nr. 5, etaj 1
    Tel / fax: 0241810404
    Mobil: 0722721771