Liga a IV a de Fotbal

27 Noiembrie 2012, Bogdan Ionut Chirita

Seria Vest

Danubius Rasova C.S. Mihail Kogalniceanu 1-2 (0-0) pentru gazde a marcat Matei Daniel in minutul 56, iar pentru oaspeti au marcat: Olar Stefanel in minutul 70, Anei Sergiu in minutul 79. La juniori: 1-1.
Recolta Nicolae Balcescu C.S. Cernavoda 2-3 (1-1) pentru gazde u marcat: Stefan Florin in minutul 11, Goriac Ionut in minutul 62, iar pentru oaspeti au marcat: Ivan Romica in minutele 24, 66, Vlad Gabriel in minutul 86. La juniori: 0-4.
Gloria Baneasa Tineretul Valea Dacilor 9-1 (6-0) pentru gazde au marcat: Arau Cristian in minutele 3, 15, Magureanu Ionut in minutul 20, Suliman Reis in minutul 35, Marin George in minutele 42, 37, Ceti Cristian in minutele 60, 67, Suriu Marian in minuutl 72, iar pentru oaspeti a marcat Stoian Adrian in minutul 60. La juniori: 4-0.
Stiinta Poarta Alba C.S. Carvan Lipnita 4-2 (3-0) pentru gazde au marcat: Miron Constantin in minutele 4, 35, Florea Dan in minutele 20, 82, iar pentru oaspeti au marcat: Pitu Adrian in minutul 55, Salim Sametin in minutul 87. La juniori: 16-1.
C.S.S. Medgidia Perla Murfatlar 1-1. La juniori: 6-2.

Seria Est

A.S. Cogealac C.F.R. Constanta 2-2 (1-1) pentru gazde au marcat: Macovei Stefan in minutul 12, Oancea Marian in minutul 59, iar pentru oaspeti au marcat: Teican Sorin in minutul 24, Mocanu Mihai in minutul 54. La juniori: 3-2.
Vulturii Cazino Constanta Viitorul Pecineaga 1-5 (1-2) pentru gazde a marcat Asan Eren in minutul 30, iar pentru oaspeti au marcat: Cogali Enis in minutul 3, Calagi Dinica in minutele 8, 69, Bolat Enis in minutele 63, 67. La juniori: 5-7.
Aurora 23 August Sparta Techirghiol 7-1. La juniori: 2-3.
C.S. Agigea Victoria Cumpana 5-3 (2-1) pentru gazde au marcat: Ceghereanu Constantin in minutul 29, Nicolae Marius in minutele 34, 57, Dragomir Radu in minuutl 51, Paraschiv Alexandru in minutul 79, iar pentru oaspeti au marcat: Voicu Sica in minutul 5, Poenaru Eduard an minutele 81, 90. La juniori: 3-5.
C.S. Eforie C.S.O. Ovidiu 2-3 (2-1) pentru gazde au marcat: Savu Andrei in minutul 26, Militaru Cristian in minutul 38, iar pentru oaspeti au marcat: Tintiuc Robert in minutul 45+2 (autogol), Mitris Alex in minutul 81, Dulan Robert in minutul 82. La juniori: 0-3 (neprezentare).