Liga a IV a de Fotbal

18 Septembrie 2012, Bogdan Ionut Chirita

Seria Vest

Gloria Baneasa C.S. Cernavoda 0-0 (0-0). Juniori: 0-3 (lipsa carte de identitate)
Carsium Harsova Tineretul Valea Dacilor 2-2 (1-1) pentru gazde au
marcat: Imbrea Sorin in minutul 32, Toader Stefan in minutul 58, iar pentru oaspeti au marcat: Bodilcu Fl. Ionut in minutul 4, Vizan Cosmin in minutul 77. La juniori: 14-1.
Recolta Nicolae Balcescu C.S. Mihail Kogalniceanu 2-5 (1-2) pentru gazde a marcat: Stefan Florin in minutele 42, 63, iar pentru oaspeti au marcat: Olar Stefanel in minutele 24, 86, Ciobanu Ionut in minutul 37, Turtoi Danut in minutul 61, Treznea Ionut in minutul 90. La juniori: 0-3.
Stiinta Poarta Alba Perla Murfatlar 0-0 (0-0). La juniori: 4-1.
Danubius Rasova C.S. Carvan Lipnita 3-0 (2-0) au marcat: MAtei Catalin in minutul 22, Neda Catalin in minutul 42, Olah Constantin in minutul 56. La juniori: 16-0.
CSS Medgidia Steaua Sperantei Silistea 2-1 (1-0) pentru gazde au marcat: Sarbu Andrei in minutul 35, Cosma Andrei in minutul 89, iar pentru oaspeti a marcat Ciobanu Vasile in minutul 65. La juniori: 3-1.

Seria Est

Vulturii Cazino Constanta C.F.R: Constanta 3-1 (2-0) pentru gazde au marcat: Smarandache Adrian in minutul 17, Delca Razvan in minutul 37, Ferenti Radu in minutul 76, iar pentru oaspeti a marcat Stefan Iuliu in minutul 70. La juniori: 6-0.
C.S. Agigea C.S.O. Ovidiu 6-1 (2-0) pentru gazde au marcat: Maciuca Marian in minutele 4, 83, Fugaru Tudorel in minutul 44, Draghici Bogdan in minutul 47, Paraschiv Alex in minutul 59, Anghel Alex in minutul 67, iar pentru oaspeti a marcat Dulan Robert in minutul 76. La juniori: 9-2.
A.S. Cogealac Victoria Cumpana 0-3 (0-0) au marcat: Teleman Andrei in minutul 50, Voicu Sica in minutele 67, 69. La juniori: 2-0.
Aurora 23 August Viitorul Pecineaga 0-0 (0-0). La juniori nu s-au prezentat arbitrii, jocul se va reprograma.
Portul Constanta Sparta Techirghiol 1-2 (0-0) pentru gazde a marcat Rotaru Alex in minutul 80, iar pentru oaspeti a marcat Ionite Marian in minutele 78, 85. La juniori: 4-0.