Fotbal Liga a IV a

PLAY-OFF

Perla Murfatlar – Aurora 23 August 2-3 pentru gazde au marcat: V. Pascal in minutul 19, Al. Tugui in minutul 44, iar pentru oaspeti au marcat: N. Barbulescu in minutul 33, V. Balteanu in minutele 64, 69. La juniori: 2-4.
Vulturii Cazino Constanta – CS Agigea 1-6 pentru gazde au marcat: R. Ferenti in minutul 75, iar pentru oaspeti au marcat: M. Maciuca in minutele 26, 48, 59, L. Alexandru in minutul 69, Cr. Carapcea in minutele 70, 73. La juniori: 6-10.
Sport Prim Oltina – Viteazul Sinoe Mihai Viteazu 2-2 pentru gazde au marcat: P. Anghel in minutul 52, I. Sbircea in minutul 70, iar pentru oaspeti au marcat: M. Manole in minutul 40, S. Bogles in minutul 47. La juniori: 3-0 (neprezentare).
CS Mihail Kogalniceanu – CSO Ovidiu 2-2 pentru gazde au marcat: C. Colci in minutul 23, St. Olar in minutul 26, iar pentru oaspeti au marcat: C. Costache in minutul 44, I. Zelca in minutul 49. La juniori: 3-0.
Gloria Baneasa – Sparta Techirghiol 4-2 pentru gazde au marcat: Cr. Cotabita in minutul 30, I. Covaciu in minutul 53, D. Sivriu in minutul 65, R. Suliman in minutul 87, iar pentru oaspeti au marcat: J. Paznik in minutul 50, I. Stan in minutul 57. La juniori: 3-0 (neprezentare).
CS Cernavoda – Portul Constanta nu s-a disputat, terenul fiind impracticabil. Meciul de juniori s-a intrerupt in min. 53, la scorul de 1-0, din cauza ploii torentiale, insotita de fulgere si trasnete.

PLAY-OUT

Viitorul Pecineaga – Steaua Sperantei Silistea 5-1 pentru gazde au marcat: G. Toader in minutul 2, T. Alnitei in minutele 6, 48, 71, M. Draghici in minutul 66, iar pentru oaspeti a marcat L. Irimia in minutul 37. Meciul de juniori s-a intrerupt la pauza, la scorul de 3-1, din cauza ploii torentiale.
CS Carvan Lipnita a stat.
Partidele GSIB Mangalia – Stiinta Poarta Alba si Victoria Cumpana – Dacia Mircea Voda nu s-au disputat din cauza terenului impracticabil.
Meciul de seniori AS Cogealac – Carsium Hirsova nu s-a jucat pentru ca arbitrii nu au putut ajunge la teren din cauza vremii nefavorabile.