Fotbal Liga a IV a

Play Out

Aurora 23 August – Danubius Rasova 3-0 – echipa Danubius Rasova s-a retras din campionat.
Cariocas Constanta – Carsium Harsova 3-0 – echipa Carisium Harsova s-a retras din campionat.
C.S.O. Ovidiu – Perla Murfatlar 2-2 (0-1) – pentru gazde au marcat: Tabacaru Cristian in minutul 61, Bratu Florin in minutul 90+1, iar pentru oaspeti au marcat: Nedelcu Alexandru in minutul 40, Canciulescu Adrian in minutul 84.
Victoria Cumpana – Stiinta Poarta Alba 2-0 (0-0) – au marcat: Vladu Constantin in minutul 78, Amariei Andrei in minutul 90.
Sparta Techirghiol – Sport Prim Oltina 4-3 (3-1) – pentru gazde au marcat: Pavliuc Ioncentiu in minutele 5, 77, Olarita Ilie in minutul 13, Ghetau Sorin in minutul 45, iar pentru oaspeti au marcat: Culea Stelica in minutul 25, Cotabita Cristian in minutul 85, Toma Mircea in minutul 90.

Play off

Dacia Mircea Voda – C.S. II Eforie 2-3 (0-0) – pentru gazde au marcat: Voicu Marius in minutul 86, Gurita George in minutul 91, iar pentru oaspeti au marcat: Buciumeata Bogdan in minutele 58, 77, Iosif Daniel in minutul 65.
Axiopolis Sp. Cernavoda – G.S.I.B. Mangalia 0-1 (0-1) – a marcat Paraifan Denis in minutul 64.
C.S. Mihail Kogalniceanu – C.S. Portul Constanta 3-0.
Gloria Baneasa – International Pecineaga 3-2 (1-1) – pentru gazde au marcat: Arau Cristian in minutul 13, Cabason Eugen in minutul 71, Ceti Cristian in minutul 83, iar pentru oaspeti au marcat: Balteanu Viorel in minutul 34, Nan Florin in minutul 51.
A.S. Carvan – C.S. Agigea 1-3 (0-1) – pentru gazde a marcat Sarv Ion in minutul 87, iar pentru oaspeti au marcat: Dragoi Ionel in minutul 26, Bambergher Ion in minutul 75, Nicolae Marius in minutul 90+1.
C.S. Pestera – Gloria Albesti 3-1 (0-0) – pentru gazde a marcat: Maciuca Marian in minutele 55, 58, 85, iar pentru oaspeti a marcat Anghel Petre in minutul 85.