Fotbal Liga a IV a

Play Off

Interational  Pecineaga – Dacia Mircea Voda 5-0 (3-0) – au marcat: Olaru Iulian in minutele 18, 25, 56, Nan Florin in minutul 44, Balteanu Viorel in minutul 61. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Axiopolis Sp. Cernavoda – C.S. Agigea 1-1 (0-0) – pentru gazde a marcat Marin Viorel in minutul 72, iar pentru oaspeti a marcat Oprea Vlad in minutul 70. La juniori: 4-1.
Gloria Albesti – C.S. Mihail Kogalniceanu 3-1 (2-0) – pentru gazde au marcat: Filip Stefan in minutul 2, Bogles Cosmin in minutul 15, Musat Sorin in minutul 73, iar pentru oaspeti a marcat Treznea Ioan in minutul 54. La juniori: 2-3.
C.S. II Eforie – Gloria Baneasa 3-1 (2-1) – pentru gazde au marcat: Paraschiv Alexandru in minutele 12, 30, Ilie Razvan in minutul 54, iar pentru oaspeti a marcat Sandu Ionut in minutul 2. La juniori: 1-7.
G.S.I.B. Mangalia – A.S. Carvan 3-1 (2-1) – pentru gazde au marcat: Ilie Ionut in minutele 28, 31, Manoila Valentin in minutul 50, iar pentru oaspeti a marcat Magureanu Ionut in minutul 3. in minutul 75 echipa A.S. Carvan s-a retras de pe teren (scorul era 3-1 pentru echipa G.S.I.B. Mangalia). La juniori: 3-0 (neprezentare).
Portul Constanta – C.S. Pestera 2-2 (0-0) – pentru gazde au marcat: Radu Madalin in minutul 54, Ghita Ionut in minutul 74, iar pentru oaspeti au marcat: Normambet Dogan in minutul 61, Florea Cristian in minutul 75. La juniori: 0-3 (lipsa asistenta medicala).

Play Out

Perla Murfatlar – Aurora 23 August 3-1 (2-0) – pentru gazde au marcat: Bondrea Titel in minutele 11, 36, Manoliu Cristian in minutul 79, iar pentru oaspeti a marcat Micu Iulian in minutul 88. La juniori: 8-1.
Stiinta Poarta Alba – Cariocas Constanta 0-3 (0-1) – au marcat: Mega Costin in minutele 36, 67, Damasaru Constantin in minutul 65. La juniori: 5-1.
Sport Prim Oltina – A.S. Cogealac 3-0 – echipa A.S. Cogealac nu s-a prezentat. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Danubius Rasova – C.S.O. Ovidiu 0-3 – echipa Danubius Rasova s-a retras din campionat. La juniori: 0-3.
Carsium Harsova – Victoria Cumpana 0-3 – echipa Carsium Harsova s-a retras din campionat. La juniori: 0-3.