Fotbal Liga a IV a

Martie 2011, Bogdan Chirita

Seria Vest

Danubius Rasova – Gloria Baneasa 1-3 (1-1) – pentru gazde a marcat Piron aniel in minutul 15, iar pentru oaspeti au marcat: Marin George in minutul 43, Cabason Eugen in minutul 68, Sandu Ionut in minutul 75. La juniori: 5-1.
Sport Prim Oltina – Stiinta Poarta Alba 1-0 (1-0) – a marcat Placinta Gabriel in minutul 5. La juniori: 3-0.
Perla Murfatlar – A.S. Carvan 2-0 (1-0) – a marcat Lefter Ionut in minutele 41, 69. La juniori: 18-1.
Axiopolis Sp. Cernavoda – Dacia Mircea Voda  1-0 (1-0) – a marcat Memet  Iozlenoan in minutul 24. La juniori: 3-0.
Carsium Harsova – C.S. Mihail Kogalniceanu 0-2 (0-1) – au marcat: Olar Stefanel in minutul 44, Treznea Ionut in minutul 54. La juniori: 1-2.

Seria Est

Aurora 23 August – C.S.O. Ovidiu 2-5 (1-1) – pentru gazde au marcat: Gale Iulian in minutul 22, Nicu Iulian in minutul 65, iar pentru oaspeti au marcat: Dulan Robert in minutele 37, 70, Zelca Ionut in minutul 56, Ciuciuleaca Cristian in minutul 58, Meleasu Mihai in minutul 75. La juniori: 2-0.
Cariocas Constanta – C.S. II Eforie 1-1 (1-0) – pentru gazde a marcat Papazicu Iancu in minutul 37, iar pentru oaspeti a marcat Buciumeata Bogdan in minutul 62. La juniori: 3-0 (neprezentare).
Sparta Techirghiol – International Pecineaga 3-3 (1-2) – pentru gazde au marcat: Spataru Corneliu in minutele 30, 66, Ghetau Sorin in minutul 64, iar pentru oaspeti au marcat: Cogali Enis in minutele 32, 90+3, Olaru Iulian in minutul 35. La juniori:  4-4.
Victoria Cumpana – C.S. Agigea 1-6 (1-2) – pentru gazde a marcat Amariei Andrei in minutul 43, iar pentru oaspeti au marcat: Nicolae Marius in minutul 13, Armeanca Radu in minutele 28, 76, Rusu Andrei in minutele 47, 52, 67. La juniori: 2-6.
A.S. Cogealac – Gloria Albesti 0-2 (0-1) – au marcat: Filip Stefan in minutul 41, Mocanu Vasile in minutul 70. La juniori: 0-5.
G.S.I.B.  Mangalia – Portul Constanta 1-5 (1-2) – pentru gazde a marcat Gogiu Vasile in minutul 21, iar pentru oaspeti au marcat: Radu Madalin in minutele 36, 53, 76, Radu Razvan in minutul 45, Cojocariu Antonio in minutul 69. La juniori: 2-0.