Fotbal Liga a IV a

2 Noiembrie 2010, Bogdan Chirita

Seria EST

Victoria Cumpana – Portul Constanta 0-5 (0-4) – au marcat: Anghel Alexandru in minutul 7, Angelis Anastasis in minutul 10, Maciuca Marian in minutul 14, Nicolai Claudiu in minutul 37, Tigau Stefan in minutul 52. La juniori: 0-3.
C.S. Agigea – A.S. Cogealac 3-1 (1-0) – pentru gazde au marcat: Damir Cristian in minutul 33, Cazacu Marian in minutul 58, Armencea Radu Daniel in minutul 65, iar pentru oaspeti a marcat Turtoi Danut in minutul 71. La juniori 2-10.
Sparta Techirghiol – Aurora 23 August 3-1 (1-1) – pentru gazde au marcat: Curtmemet Erdal in minutele 27, 49, Bilu Elvis in minutul 86, iar pentru oaspeti a marcat Tinta Daniel in minutul 23. La juniori: 1-3.
C.S. II Eforie – C.S.O. Ovidiu 2-0 (0-0) – a marcat Iosif Daniel in minutele 60, 65. La juniori: 0-3.
International Pecineaga – Gloria Albesti 3-1 (2-1) – pentru gazde au marcat: Florea Cristian in minutele 2, 32, Bobina Bogdan in minutul 65, iar pentru oaspeti a marcat Mocanu Vasile in minutul 37. La juniori 10-1.
G.S.I.B. Mangalia – Cariocas Constanta  4-1 (2-1) – pentru gazde au marcat: Zburlea Sorin in minutele 44, 45, 59, Prajescu Vasilica in minutul 74 (autogol), iar pentru oaspeti a marcat Oprea Andrei in minutul 26. La juniori: 2-3.

Seria VEST

Perla Murfatlar – Axiopolis Sp. Cernavova 5-1 (1-0) – pentru gazde au marcat: Bondrea Titel in minutele 30, 58, Pascal Valentin in minutul 75, Nedelcu Alex in minutul 83, Leizeriuc Iulian in minutul 90+3, iar pentru oaspeti a marcat Radulescu Marian in minutul 51. La juniori: 2-0.
A.S. Carvan – C.S. Mihail Kogalniceanu 3-1 (2-1) – pentru gazde au marcat: Macasoi Valentin in minutul 13, Geileanu Mihai in minutele 29, 89, iar pentru oaspeti a marcat Ciobanu Ionut in minutul 2. La juniori: 2-3.
Sport Prim Oltina – Danubius Rasova 1-0 (0-0) – a marcat Ghergic Georgian in minutul 90. La juniori: 5-3.
Stiinta Poarta Alba – Dacia Mircea Voda 2-3 (0-2) – pentru gazde au marcat: Miron Constantin in minutul 62, Ripert Bruno in minutul 74, iar pentru oaspeti au marcat: Baroncea Alexandru in minutele 20, 44, Pena Vasile in minutul 80. La juniori: 3-0.
Carsium Harsova – C.S. Pestera 1-5 (1-3) – pentru gazde a marcat Tudor Radu in minutul 9, iar pentru oaspeti au marcat: Piron Daniel in minutele 23, 35, 76, 82, Normambet Dogan in minutul 30. La juniori: 3-0.