Fotbal Liga a IV a

14 Septembrie 2010, Bogdan Chirita

SportRezultate si marcatori etapa a IV a Seria Est C.S.O. OVIDIU - VICTORIA CUMPANA 2-4 (2-0) pentru gade a marcat Bomb Florin in minutele 12, 24, iar pentru oaspeti au marcat: Olaru George in minutul 47, Tintiuc Robert in minutul 63, Turtoi Cristian in minutul 77, Herescu Razvan in minutul 83.La juniori:1-1. GLORIA ALBEsTI C.S. AGIGEA 4-0 (2-0) au marcat: Mocanu Vasile in minutele 10, 48, Marian Lucian in minutul 30, Anghel Petre in minutul 89. La juniori: 9-3. PORTUL CONSTAN&538;A - SPARTA TECHIRGHIOL 3-0 (0-0) au marcat: Rotaru Alex in minutul 81, Radu Ionut in minutele 85, 90. La juniori: 2-1. A.S.COGEALAC - CARIOCAS CONSTAN&538;A 3-2 (2-2) pentru gazde au marcat Lupu Marian in minutul 15, Eftimie George in minutul 18, Treznea Ion in minutul 63, iar pentru oaspeti au marcat: Perifan Stelian in minutul 13, Pripori Iancu in minutul 29. La juniori: 4-3. C.S. II EFORIE - INTERNA&538;IONAL PECINEAGA 1-1(1-0) pentru gazde a marcat Manea Marian in minutul 30, iar pentru oaspeti a marcat Cogali Enis in minutul 50. La juniori: 1-2. AURORA 23 AUGUST G.S.I.B. MANGALIA 2-3 (2-1) pentru gazde au marcat: Cadar Alex in minutul 32, Balteanu Viorel in minutul 40, iar pentru oaspeti au marcat: Grasu Dorin in minutele 11, 63, Smarandei Florin in minutul 90+2. La juniori: 4-5. Seria Vest GLORIA BANEASA A.S. CARVAN 1-2 (0-1) pentru gazde a marcat Suliman Reis in minutul 82, iar pentru oaspeti au marcat: Culeafa Sandu in minutul 17, Magureanu Ionut in minutul 65. La juniori: 4-0. DACIA MIRCEA VODA - PERLA MURFATLAR 1-1(1-1) pentru gazde a marcat Ciobanu Vasile in minutul 30, iar pentru oaspeti a marcat Chelariu George in minutul 22. La juniori: 1-4. C.S. MIHAIL KOGALNICEANU - SPORT PRIM OLTINA 5-2 (2-1) pentru gazde au marcat: Colci C-tin in minutul 1, Tanasa C-tin in minutul 13, Osman Ilhan in minutul 59, Ciobanu Ionut in minutul 72, Pindichi Remus in minutul 80, iar pentru oaspeti au marcat: Sarbu Danut in minutul 31, Placinta Marian in minutul 86. La juniori: 2-1. AXIOPOLIS SP. CERNAVODA C.S. PEsTERA 0-0 (0-0). La juniori: 8-0. DANUBIUS RASOVA - CARSIUM HaRsOVA 1-0 (0-0) a marcat Costache Catalin in minutul 81. La juniori: 1-4.