Fotbal Liga a IV a

27 Aprilie 2010, Bogdan Chirita

Rezultate si marcatori Liga a IV a
Play Off
Dunarea Ostov Rasova – C.S.O. Ovidiu – 1-1 (1-0) – pentru gazde a marcat Steflea Nicolae in minutul 5, iar pentru oaspeti a marcat Tabacaru Cristi in minutul 47. La juniori 0-1.
C.S. Pestera – Portul Constanta – 4-0 (3-0) – au marcat: Badea Mihai in minutele 14, 39, Mitu Claudiu in minutul 44, Piron Daniel in minutul 90+1. La juniori 2-4.
Gloria Baneasa – G.S.I.B. Mangalia – 1-7 (1-2) – pentru gazde a marcat Suliman reis in minutul 18, iar pentru oaspeti au marcat: Zgubea Sorin in minutul 15, Nicolita Stelian in minutul 36, Olteanu Catalin in minutul 55, Ciocanel Bogdan in minutul 70, Cataras Dan in minutul 79, Dimaftei Vasile in minutul 83, Ilie Ionut in minutul 90+3. La juniori 7-2.
Carsium Harsova – Farul Tuzla – 2-2 (0-1) – pentru gazde au marcat: Ion Sorin in minutul 54, Mocanu Sorin in minutul 71, iar pentru oaspeti au marcat: Iosif Daniel in minutul 16, Lungu George in minutul 90+4. La juniori 3-0 – neprezentare.
Perla Murfatlar – Gloria Albesti  – 4-3 (1-1) – pentru gazde au marcat: Nedelcu Alexandru in minutele 37, 69, Chelariu George in minutele 46, 58, iar pentru oaspeti au marcat: Anghel Petre in minutele 36, 62, Filip Stefan in minutul 52. La juniori 10-0.
Stiinta Poarta Alba – Victoria Cumpana – 5-2 (1-1) – pentru gazde au marcat: Baubec Emran in minutele 35, 83, Miron Constantin in minutul 60, Norman Rep in minutele 70, 75, iar pentru oaspeti au marcat: Fiscuci Andrei in minutul 40, Turtoi Cristian in minutul 52. La juniori 1-4.

Play Out
Aurora 23 August – Dunarea Ciobanu – 3-2 (2-1) – pentru gazde au marcat: Tudoran Ionut in minutul 5, Balteanu Viorel in minutele 6, 86, iar pentru oaspeti au marcat: Tudor Radu in minutul 16, Mihai Constantin in minutul 53. La juniori 4-3.
Cariocas Constanta – C.S. Mihail Kogalniceau – 5-3 (2-3) – pentru gazde au marcat: Tuzluchi Ioan in minutele 10, 45, 60, 64, Radu Bogdan in minutul 87, iar pentru oaspeti au marcat: Pazhik Jani in minutul 18, Treznea Ionut in minutele 32, 42. La juniori 3-5.
Viitorul Pecineaga – Dacia Mircea Voda – 1-2 (0-1) – pentru gazde a marcat Olaru Iulian in minutul 60, iar pentru oaspeti au marcat:  Tenciu Ion in minutul 24, Stoian Ionut in minutul 69. La juniori 4-2.
Sparta Techirghiol – Axiopolis Sp. Cernavoda – 3-2 (0-1) – pentru gazde au marcat: Pavlicu Inocentiu in minutele 46, 90, Cristea Ionut in minutul 76, iar pentru oaspeti au marcat: Breazu Ionut in minutul 42, Enache Claudiu in minutul 47. La juniori 1- 10.
Elpis Constanta – Sport Prim Oltina – 1-0 (1-0) – a marcat Bododel Flori in minutul 42. La juniori 10-0.